Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 2d. 16:11

Algirdas Latėnas mini 60-ies metų jubiliejų

Algirdas Latėnas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Algirdas Latėnas
Aktorius, režisierius ir Valstybinio jaunimo teatro ilgametis vadovas Algirdas Latėnas šį trečiadienį švenčia savo 60 metų jubiliejų.

Beveik 40 metų pasišventęs Jaunimo teatrui, A. Latėnas jo scenoje sukūrė apie 30 įsimintinų  vaidmenų Dalios Tamulevičiūtės ir Eimunto Nekrošiaus pirmuosiuose spektakliuose. Režisavo tiek pat spektaklių įvairiuose Lietuvos teatruose, išugdė ir į teatrą atvedė tris aktorių kartas.

„Aktoriaus gyvenime yra labai daug svarbių dalykų. Kuo daugiau metų prabėga, tuo sunkiau sau įrodyti, kad esi aktorius. Apginti savo profesiją, išsaugoti jos prestižą prieš patį save, prieš teatrą – tai svarbiausia. Vieną sykį staiga gali dingti tavo profesinis pašaukimas. Labai sunku jį prarasti, lengva pasiduoti kompromisui su tuo, kas prieštarauja tavo sąžinei, prigimčiai ir įsitikinimams, meninei ir grynai žmogiškajai pozicijai“, – yra sakęs A.Latėnas.

Pirmadienį, sausio 7 d., 18 val. Algirdas Latėnas jubiliejaus proga kviečia visus į Didžiąją teatro sceną trumpam susitikimui ir pabuvimui drauge. Specialiai šiam vakarui teatro vadovas paruošė pluoštą savo mylimiausios poezijos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/