Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 13:55

Bus įteikta antroji Gailių klano premija

Lietuvos nacionalinis muziejus
Violetos Boskaitės nuotr. / Lietuvos nacionalinis muziejus

Kovo 6 dieną, antradienį, 18 val. Lietuvos nacionaliniame muziejuje bus įteikta Antroji Gailių klano premija. Jos laureatu šiemet tapo Enciklopedininkas Gustavas „už neišsenkamą ištvermę skleisti šviesą“.

Giriamąjį žodį tars prof. Alvydas Jokubaitais, ceremonijai vadovaus dr. Mantas Adomėnas, dainuos choras „Aidija“ (vad. Romualdas Gražinis).

Gailių klaną sudaro Antanas Gailius ir Danutė Gailienė, jų vaikai su sutuoktiniais, vaikais, įvaikiais ir globotiniais ir visi tolimesni tiesioginiai jų palikuonys su šeimomis. Teikiant premiją, balso teisę turi visi Klano nariai, kurie yra įgiję aukštąjį išsilavinimą.

Pradedant 2011 metais, premija kasmet skiriama už viešojo gyvenimo refleksijas, išreikštas žodžiais arba darbais ir siekiančias bendrojo gėrio. Premija atspindi subjektyvią ir sutartinę Klano nuomonę ir vertybes.

Premija teikiama per viešą ceremoniją Kovo 11-osios išvakarėse. Premiją sudaro diplomas ir sidabro medalis, kurio averse įrašyta „Gailių klano premija“ ir eilės numeris, o reverse – apdovanotojo vardas, pavardė ir teikimo metai. Premija nėra ir niekada nebus piniginis apdovanojimas.

Visas su premijos teikimu susijusias išlaidas padengia Klanas. Klanas maloniai priima paramą, susijusią su premijos teikimu (pavyzdžiui, nuolaidas teikimo vietos nuomai ar kultūrinei programai ir pan.), tačiau rėmėjai neįgija teisės daryti įtaką premijos skyrimui.

Daugiau informacijos www.facebook.com/Gailiai

Temos: 1 Premija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos