Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 9d. 14:56

Kultūros ministerijos aukso žvaigžde apdovanotas Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius

Kultūros ministerijos aukso žvaigžde apdovanotas Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius
Kultūros ministerijos nuotr. / Kultūros ministerijos aukso žvaigžde apdovanotas Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius

Rugpjūčio 9 dieną Kultūros ministerijos aukso garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanotas Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius.

Pasak ministerijos, aukščiausias jos apdovanojimas S.Klibavičiui skirtas už svarų indėlį ir ypatingus nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, už asmeninę atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

„Esu užkulisių žmogus, kaip ir daugelis teatro žmonių, bet tą šviesą, kurią skleidžia žmonės iš užkulisių, kurią pastebi, pajunta ir vertina vaikai, yra be galo prasminga, dėl to verta gyventi ir dirbti”, – sakė Sigitas Klibavičius.

Sigitas Klibavičius Kauno valstybiniam lėlių teatrui vadovauja jau daugiau kaip trisdešimt metų.

Jis ne vieną dešimtmetį yra Kauno valstybinio lėlių teatro flagmanas, kartu su teatro kolektyvu įgyvendinantis teatro įkūrėjų Stanislovo ir Valerijos Ratkevičių teatro misiją.

Kauno valstybinis lėlių teatras tapo vieno iš žymiausių Baltijos šalių teatro festivalio sostine. Kauno valstybinio lėlių tetaro festivalis tapo vienu iš laukiamiausių ir prestižinių Lietuvos ir Europos lėlių teatro įvykių.

Kauno valstybinio lėlių teatro vadovo nuopelnai buvo pastebėti ir įvertinti 2001 m. – Lietuvos teatro meno prizu „Kristoforas“ ir Kauno teatralų apdovanojimu „Fortūna“ už teatro vadybą, 2006 m. – Kauno miesto apdovanojimu II laipsnio “Santakos“ garbės ženklo ordinu, 2013 m. – Kauno miesto burmistro P.Vileišio sidabro medaliu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

17:33
00:25
00:50

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/