TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuo gyvena Lietuvos muzikos žvaigždės prieš koncertą?

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Repeticijos, makiažas, nauji kostiumai ir puošnios suknelės – daugelis galvoja, kad tai yra žvaigždžių kasdienybė, tačiau kiek yra manančių, jog sportas yra neatsiejama pasiruošimo koncertui dalis?

Iš tiesų, kiekvienas save gerbiantis ir savimi besirūpinantis menininkas neatsisako sporto, o atvirkščiai – uoliai atlieka fizinius pratimus, lavina savo ištvermę ir palaiko gerą formą.

Ir visai ne tik dėl to, kad būtų gražūs, ar gautų norimą vaidmenį, tačiau svarbiausia dėl to, jog tokia meno rūšis kaip muzika ar aktorystė reikalauja ypatingo fizinio pasirengimo.

Galite nepatikėti, tačiau norint sugroti valandos ar daugiau fortepijono rečitalį, veikia ne tik rankos ir protas, bet ir visas kūnas – nuolat tiesi nugara, išlaikyta pečių linija, tam tikra kojų padėtis. Pabandykite pasedėti tiesiai dvi valandas be atlošo, neužsiimant jokia sporto šaka, ir pamatysite, jog nejuokaujame.

Kalbant apie dainavimą, stovėti scenoje ir aktoriniais gabumais pavergti klausytojus – tikrai ne sunkiausia pasirodymo dalis, sunkiausia – tuo pačiu metu paimti aukštą natą, ar sudainuoti vokaliai „nepatogią“ muzikinę frazę, neparodant jokios įtampos ar sunkumų savo kūno kalba. Čia kaip dailusis čiuožimas, ar pramoginiai šokiai – viskas atrodo labai paprasta ir lengva, kol nepabandai pats atsistoti ant pačiūžų ar sušokti kokį rumbos žingsnelį.

Todėl „Vaidilos klasikos“ dalyviai taip pat ne išimtis – operos solistai Rafailas Karpis bei 2009 metų LRT televizijos muzikinio projekto "Triumfo arka“ laimėtoja Ona Kolobovaitė, Vaidilos teatre koncertuosiantys vasario 12 d. 18 val., ypač atsakingai ruošiasi savo koncertui, sunkiai triūsdami Impuls sporto klube.

Sportas – tai garantuota energija ir gera nuotaika, kuria atlikėjai dalinsis su kiekvienu iš Jūsų jau šį sekmadienį, o savo charizma ir užburiančiais balso tembrais sušildys net ir labiausiai nuo vis dar spaudžiančio žiemos šaltuko sužvarbusius klausytojus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018