Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 14d. 12:19

Smuikininkei Audronei Marijai Vainiūnaitei ir „Trimito“ meno vadovui Algirdui Budriui – Kultūros ministerijos garbės ženklai

Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“, kurio pagrindnis motyvas – auksinis žirgas pegasas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“, kurio pagrindnis motyvas – auksinis žirgas pegasas.

Trečiadienį, lapkričio 14 d., 19 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyksiančio koncerto metu Kultūros ministras Arūnas Gelūnas smuikininkei Audronei Marijai Vainiūnaitei įteiks garbingiausią Kultūros ministerijos apdovanojimą – garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, už asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

Ketvirtadienį, lapkričio 15 d., 19 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyksiančio koncerto metu Kultūros ministras Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ įteiks klarnetininkui, Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ meno vadovui prof. Algirdui Budriui už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

Juvelyro Tito Simanonio unikalia technologija pagamintos juvelyrinės segės centre – sidabro apskritime – reljefinis aukso žirgas pegasas. Apskritimas apjuostas sidabro žiedu, kuriame išgraviruotas užrašas „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Temos: 1 ženklai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės