Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 25d. 18:44

Verslininkas už bulvės nuotrauką sumokėjo 1 mln. eurų

Kevino Aboscho daryta bulvės nuotrauka
Kevino Aboscho daryta bulvės nuotrauka

Įžymus fotografas Kevinas Aboschas pardavė airiškos bulvės nuotrauką už 1 milijoną eurų. Menininkas atskleidė tik tiek, kad daržovės juodame fone fotografija parduota verslininkui iš Europos, rašo „The Independent“.

Ši nuotrauka išsiskiria iš kitų fotografo darbų, tarp kurių – Steveno Spielbergo, Michaelio Palino ir Malala Yousafzai portretai. Paprastai jie įvertinami maždaug 260 tūkst. eurų.

Mes išgėrėme dvi taures vyno, ir jis pasakė: „Man tikrai patinka šitas“. Dar po dviejų taurių jis pasakė: „Aš tikrai noriu šito“.

Bulvės nuotrauka daryta 2010 m., ir yra trys jos versijos. Viena – privačioje fotografo kolekcijoje, antra padovanota meno muziejui Serbijoje ir trečioji – dabar parduota neįvardintam verslininkui.

Menininkas sakė, kad tai – ne pirmas kartas, kai kažkas nusiperka jo meno kūrinį tiesiai nuo sienos. „Mes išgėrėme dvi taures vyno, ir jis pasakė: „Man tikrai patinka šitas“. Dar po dviejų taurių jis pasakė: „Aš tikrai noriu šito““, – „The Sunday Times“ sakė K.Aboschas.

Dėl kainos buvo susitarta po dviejų savaičių. „Tai yra daugiausia, kiek man yra sumokėta nuperkant mano kūrinį“, – prisipažino menininkas.

Airių fotografo daromi portretai juodame fone – itin populiarūs tarp turtingų ir žinomų žmonių. Praėjusią savaitę jis net dalyvavo Pasaulio ekonomikos forume Davose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos