Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 spalio 1d. 07:54

Virgilijui Noreikai liga sutrukdė dainuoti atsisveikinimo koncerte Kaune

Virgilijus Noreika
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Virgilijus Noreika

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje Virgilijus Noreika savo atsisveikinimo koncerte su didžiąja scena padainuoti galėjo vos porą dainų, nes susirgo.

Į „Žalgirio" areną susirinkusi gausi publika su nekantrumu laukė maestro, nes koncertas vėlavo net pusvalandį. Tik vėliau paaiškėjo, kad V. Noreika susirgo, todėl pats negalės dainuoti, rašo kaunodiena.lt.

Žymiausius klasikos kūrinius žiūrovams atliko jaunosios kartos tenorai: maestro mokinys Merūnas Vitulskis, Vaidas Vyšniauskas ir Edmundas Seilius.

„Noriu visų atsiprašyti. Tikiuosi, kad koncerto pabaigoje galėsiu jums padovanoti kelis kūrinius, jeigu jausiuosi gerai", – prikimusiu balsu į savo klausytojus kreipėsi V.Noreika. Koncerto pabaigoje jis savo pažadą ištesėjo.

Maestro apgailestavo, nes jo pirmasis karjeros rečitalis buvo būtent Kaune, todėl šis koncertas jam buvo labai svarbus, tačiau publika labai tolerantiškai įvertino situaciją ir maestro apdovanojo gausiais plojimais.

Vis dėlto, koncerto pabaigoje maestro publikai padovanojo bent dvi dainas, kurias atliko pats. Pirmoji daina buvo „Mano kelias", o antroji – jo vaikystės daina, kurią tenorui nuolat dainuodavo jo mama.

Šiais metais legendiniam Lietuvos balsui V.Noreikai sukako 77, o ir kitas skaičius ne mažiau įspūdingas – 55 metai profesionalioje scenoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Kas vyksta Kaune

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

23:57
02:18
05:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/