Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 21d. 11:43

Unikalaus projekto „Gulbių ežeras Galvės ežere“ rengėjai perspėja – juodojoje rinkoje pasirodė nelegalūs bilietai į spektaklį

Baletas „Gulbių ežeras“
Renginio plakatas / Baletas „Gulbių ežeras“

Unikalaus projekto „Gulbių ežeras Galvės ežere“ rengėjai perspėja – juodojoje rinkoje pasirodė nelegalūs bilietai į spektaklį. Jų kainos siekia net 400 litų. Oficialūs bilietai į didingiausią metų kultūros premjerą birželio 29-ąją buvo išpirkti per 10 dienų.

„Pirkti bilietus iš neoficialių platintojų negalima. Neretai pasitaiko elektroninių bilietų kopijų, su kuriomis į renginį patekti nebus galima“, – teigė VšĮ „SE Event“ direktorė Vaiva Andrulevičienė.

„Didelis susidomėjimas renginiu privertė pastatyti dar vieną tribūną žiūrovams. „Šią savaitę suradome būdų, kaip apžvalgos aikštelėje, priešais Trakų pilį įrengti papildomų vietų. Susitarėme su „Apskrito stalo klubu“, todėl jau šiandien, penktadienį, prekyboje pasirodys 50 VIP bilietų, kuriuos įsigiję žiūrovai galės stebėti spektaklį iš restorano terasos. Taip pat platinsime ir 50 stovimų bilietų“, – sakė „SE Event“ vadovė ir priminė, kad oficialus bilietų platintojas yra „Tiketa“.

Penktadienį taip pat pradedami scenos ežere statymo darbai, kurie truks visą savaitę. Į pagalbą pakviesti net aštuoni profesionalūs narai, kurie tyrinėja ežero dugną ir ieško geriausios vietos laikiniems pastoliams. Jau žinoma, kad į maždaug dešimt metrų nuo ežero sukonstruotą sceną baleto artistai bus atplukdyti laivu, o pats spektaklis prasidės temstant.

Pagrindinis gulbės Odetos–Odilės vaidmuo patikėtas Maskvos Didžiojo teatro primabalerinai Jekaterinai Krysanovai.

„Tai išskirtinis projektas, tik dėl to sutikau jame dalyvauti“, – paaiškina pasaulinio garso baleto šokėja, kurios laukia didžiosios scenos: nuo Paryžiaus iki Niujorko. Į Lietuvą ji atvyksta su partneriu – kita baleto žvaigžde Dmitrijumi Gudanovu.

Žiūrovams bus sumontuotos specialios tribūnos apžvalgos aikštelėje priešais Trakų pilį.
Ketinama įrengti specialią išskirtinių svečių tribūną – tarsi prezidentinę ložę, kokios paprastai būna operos ir baleto teatruose. Jos svečiams atsivers geriausias vaizdas į sceną.     

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata