Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 24d. 09:34

Kaunas ir Kauno rajonas pradeda skaičiuoti laiką iki Europos kultūros sostinės atidarymo

Kaunas ir Kauno rajonas pradeda skaičiuoti laiką iki Europos kultūros sostinės atidarymo
Martyno Plepio nuotr. / Kaunas ir Kauno rajonas pradeda skaičiuoti laiką iki Europos kultūros sostinės atidarymo
Beveik penkerius metus užtrukusi kelionė Europos kultūros sostinės metų atidarymo link, šiandien išaugo surašytus planus ir pasiekė paskutinę finišo atkarpą. Nuo Kauno gimtadienio šventės, miestas ir rajonas pradėjo skaičiuoti dienas, likusias iki Didžiojo kultūros sostinės atidarymo renginio.

Likusį laiką iki didžiosios šventės nuo šiol rodys trys skirtingose miesto vietose specialiai įrengti laikmačiai, atidengti miesto gimtadienio metu. Vienas iš jų miestiečiams ir miesto svečiams laiką rodys Kauno Rotušės aikštėje, antras – Kauno „Akropolyje“, trečias – prie Kauno rajono savivaldybės pastato.

Šiandien, gegužės 24-ąją, iki Europos kultūros sostinės atidarymo renginio Kaune, liko 243 dienos.

Kauniečiams ir svečiams iš viso pasaulio įspūdingą programą ruošia ne tik „Kaunas 2022“ komanda. Prie intensyvaus ir kruopštaus pasiruošimo jungiasi per šimtą kultūros organizacijų, nesuskaičiuojama daugybė įvairių sričių menininkų: režisierių, scenografų, choreografų, šokėjų ir kitų. Kultūros sostinės metus 2022 01 22 20.22 val. pradės Šiuolaikinio Kauno Mito pirmoji trilogijos dalis – įspūdingas ir didingas šou po atviru dangumi.

Visa išsami Europos kultūros sostinės metų programa bus pristatyta rugsėjo mėnesį specialaus renginio metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:21:38
24:31
02:39

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali