Dabar populiaru
Publikuota: 2008 gruodžio 19d. 11:55

„5 dienų avantiūros“ premjera: limuzinas, raudonas kilimas ir blykstė (nuotraukos)

Filmo "5 dienų avantiūra" premjera
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Filmo „5 dienų avantiūra" premjera

Lauke garsiai skambanti muzika, iki pat gatvės nutiestas raudonas kilimas ir kelios stacionarios blykstės ne vieną praeivį ketvirtadienio vakarą privertė stabtelėti prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“, kur iš limuzino viena po kitos lipo vakaro žvaigždės. Jomis turėjo teisę pasijusti nacionalinės premjeros „5 dienų avantiūra“ aktoriai, kurie šypsodamiesi mielai žengė raudonu kilimu ir pozavo fotografams.

„Yra žmonių, kurie sako, kad mes bandome įtikti tautai, tačiau taip nėra – mes tik norime, kad filmas jums patiktų, – prieš pirmąją peržiūrą sakė filmo režisierius Žeraldas Povilaitis. – Mes visi šį filmą darėme iš visos širdies. Mūsų tikslas buvo sukurti filmą žiūrovams ir kad jis būtų prieinamas kiekvienam.“

Scenaristė ir vykdomoji prodiuserė Maša Fridman per šventinį vakarą norėjo padėkoti daugybei žmonių, o bijodama nepamiršti viską užsirašė ant lapuko.

Kūrybinė komanda, dėkodama vieni kitiems, leido suprasti, kad intensyvus filmo kūrybinis procesas buvo labai smagus ir šiltas.

Prasidėjus filmui, gerą darbinę atmosferą galima buvo pajusti tiesiai iš ekrano. Šiek tiek neįprastas lietuviams žanras komedija sukurtas dinamiškai ir įtaigiai. Žiūrovai, tarp kurių buvo ir garsesnių veidų – Rūta Ščiogoleivaitė su Deividu Meškausku, Bilas ir Choras iš ŽAS, filme epizodinį vaidmenį sukūręs Alanas Chošnau su Aida Žiliūte ir kiti – skaniai  peržiūrėjo naująjį filmą ir ne kartą juokėsi iš aktorių vaidybos.

Filme pasakojama, kaip turtingas užsienio prodiuseris Erosas Giannakakis atvyksta į Lietuvą atrinkti geriausio pretendento vykti į Europos talentų šou. Pamatęs atrankoje jauną dainininkę Eglę, Erosas įsimyli ir užsispiria siekti jos dėmesio. Problema ta, kad gražuolė turi vaikiną. Be to, vietos televizijos prodiuserė Liepa energingai siekia užsieniečio dėmesio. Galiausiai kortas sumaišo Liepos asistentas Žiuljenas, norintis patikti turtingam Erosui. O kur dar temperamentingoji žmona rusė Natali, po kurios riebių žodžių tirados salėje pasigirdo audringi plojimai...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/