15min be reklamos
2023 02 17, 19:15

7 siaubo filmai stokojantiems adrenalino

Šių laikų kino kritikoje jau nusistovėjo nuomonė, kad siaubas yra įdomiausias pastarojo dešimtmečio žanras. Tai, ko gero, tiesa, nors tokios produkcijos kompanijos kaip „A24“ jau pavertė naujųjų laikų siaubą savo paties kliše, kai kiekvienoje siaubo juostoje kartojami tie patys motyvai. Visgi siaubas gyvas ir netgi klesti. Pateikiame 7 įdomiausius šių laikų siaubo filmus, kuriuos galite pamatyti legaliai.
Kadras iš filmo „Šventojo elnio nužudymas“
Kadras iš filmo „Šventojo elnio nužudymas“

1

Jis tave seka

Pagalvojus apie juostas, kurios apverčia nusistovėjusias siaubo tiesas, į galvą visų pirma ateina „Jis tave seka“ (nors kur kas tiksliau būtų anglišką It atitinkantis Tai). Davido Roberto Mitchello filmas naujai perkuria šimtą kartų matytą istoriją, kai nekaltą veikėją persekioja žudikiška jėga. Tik šįkart tai nei vaiduoklis, nei maniakas – tai nematoma, formas keičianti ir lėtai, bet nesustabdomai judanti liga.

Viskas prasideda nuo merginos, kuri permiegojusi su vaikinu iš jo sužino nemalonią naujieną. Nuo šiol ją amžinai seks „tai“. Nuo šios būtybės galima bėgti, tačiau ji visuomet pasivys. Ir niekada, kad ir ką darytum, nesustos. Vienintelis būdas atsikratyti jos prakeiksmo – pačiai perduoti ją kitam žmogui.

Angliškas pavadinimas

„It Follows“

Kur pamatyti

„Amazon Prime“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai