Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 12d. 14:11

A.Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ bus platinamas per interaktyvias platformas

Arūno Matelio filmo „Nuostabieji lūzeriai“ spaudos koferencija
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Arūno Matelio filmo „Nuostabieji lūzeriai“ spaudos koferencija

„iTunes“, „Amazon“, „Google Play“, „Kanopy“ – tai tik keletas interaktyvių platformų, kuriose nuo lapkričio pabaigos bus platinamas Lietuvoje nepaprasto pasisekimo sulaukęs Arūno Matelio dokumentinis filmas apie dviračių varžybas „Giro d’Italia“ užkulisius – „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“. Apie tai rašoma pranešime žiniasklaidai.

Praėjusį šeštadienį, vakare, prabangioje viloje Holivudo kalvose, įvyko tradicinis AFM (American Film Market) priėmimas. Jame, kartu su Los Andželo kino industrijos atstovais dalyvavo ir Lietuvos kino prodiuseriai.

„Lietuvių bendruomenė Amerikos pramogų verslo bei kino industrijoje yra gana didelė ir įtakinga, ji stengiasi padėti lietuviams kūrėjams“, – sako Arūnas Matelis.

Didžiausia oficialaus AFM priėmimo, kurį organizavo Lietuvos garbės konsulė Los Andžele Daiva Navarrette, Lietuvos ir JAV verslo asociacija LABA.LA ir LWAC (Lithuanian World Art council) naujiena – filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ bus platinimas net 51 pasaulio šalyje. Bendra žiūrovų auditorija – daugiau nei milijardas.

Priėmime taip pat pristatytas Audriaus Stonio dokumentinis filmas „Laiko tiltai“. Šis filmas „Oskarų“ apdovanojimuose šiemet nominuotas net dviejose kategorijose.

Prieš metus režisieriaus Arūno Matelio komanda priėmė rizikingą sprendimą. Atsisakę bendradarbiavimo su filmo sklaidos pasaulyje partneriais, jie viską perėmė į savo rankas. Prie filmo sklaidos užsienyje komandos prisijugė vienoje didžiausių kino kompanijų Holivude dirbanti lietuvė Eleonora J.Romuva, taip pat nuolatiniai lietuvių partneriai – konsulė Daiva Navarrette, Jonas Domanskis. Bendras darbas atnešė rezultatų, kurie pranoko lūkesčius.

AFM (American Film Market) priėmimą kartu su Amerikos lietuvių bendruomene ir Lietuvos ir JAV verslo asociacija šiais metais rengė ir Lietuvos kino centras, Vilniaus kino klasteris bei Viniaus prekybos ir amatų rūmai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:26
02:04
04:45

Esports namai

Maistas