Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 12:34

Aktorę Courteney Cox vargina gera nuotaika

Filmas „Vakaro pasakojimai“
Kadras iš filmo / Filmas „Vakaro pasakojimai“

Aktorė Courteney Cox atskleidė, kad išeidama iš namų stengiasi visada būti geros nuotaikos, nes labai nenori būti nufotografuota atrodanti irzli. Serialo „Draugai“ žvaigždė pasakoja, kad jai labai sudėtinga susidurti su paparacais, jei jaučiasi pikta.

„Vienintelis daiktas, kuris atsitinka, kai esi žinomas asmuo, ir kurio labai nemėgstu, yra tai, jog visuomet turi būti geros nuotaikos, jei ketini kur nors nueiti, – sakė aktorė. – Jei esi prastai nusiteikęs, tai jau yra blogiausias dalykas."

C.Cox, kurią žiūrovai jau nuo sausio 9 dienos galės pamatyti atliekant pagrindinį vaidmenį su Adamu Sandleriu komedijoje „Vakaro pasakojimai“, pripažįsta, kad kartais tampa tiek susierzinusi ar pikta, jog net pamiršta nuolat sekančias paparacų kameras bei fotoobjektyvus.

„Jei mane apėmusi karinga nuotaika, aš nesustosiu. Neturi reikšmės, kas į mane žiūri. Aš nesu kukli, kai iškyla tam tikrų problemų – visai kitaip nei mano vyras. Jeigu jau pradedu šaukti, tai šaukiu ir niekas man neegzistuoja", – sako C.Cox.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/