Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Channingas Tatumas: „Vidurinėje prastai skaičiau, dabar filme galiu iš to pasijuokti“

Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ne tik aktorių, bet ir filmo „Nevykėliai po priedanga“ vykdomųjų prodiuserių pareigas besidalijantis Jonah Hillo ir Channingo Tatumo duetas neslepia – abiem žinomiems vyrukams šįsyk teko bristi į dar neištirtus vandenis. J.Hillas iki šiol teigė nemėginęs vaidinti veiksmo filme, o Ch.Tatumas kaip ugnies bijojo vaidinti komedijose. Dabar aktoriai grįžta į vidurinę, kad nugalėtų save ir priverstų publiką kino teatruose tiesiog šėlti iš juoko.

Interviu Collider.com filmų „Brangusis Džonai“ ir „Devintojo legiono erelis“ žvaigždė Ch.Tatumas prisipažino ryžęsis juokauti ekrane dėl kolegos J.Hillo. „Neturėjau improvizacinės patirties, dramose to nereikia, tačiau Jonah mane įkalbėjo. Visada buvau jo gerbėjas. Iš tiesų vaidyba komedijose man varė siaubą, tačiau norėjau pažaisti ir mesti iššūkį sau“, – šypsojosi jis.

ACME Film archyvo nuotr./Kadras ia filmo Nevykėliai po priedanga
„ACME Film“ archyvo nuotr./Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“

Kaip teigė J.Hillas, jokių specialių pasiruošimų vaidinti policininką, apsimetinėjantį vidurinės moksleiviu, jam neprireikė. „2007-ųjų filme „Kietakiaušiai“ (angl. „Superbad“) būdamas 23-ejų vaidinau 17-metį. Tad jau buvau pasipraktikavęs – net mėginau grįžti pagyventi su tėvais savo paauglystės kambaryje“, – juokėsi jis.

Grįžti į tikrą mokyklą nenorėtų

Pasak Ch.Tatumo, svarbiausia filmo dalis – ne tikroviškai aktorių vaidinami policijos pareigūnai, o pats faktas, kad suaugę vyrai ir vėl grįžo į mokyklos koridorius. „Galiu prisipažinti atvirai, vidurinėje mokykloje prastai skaičiau, tad nusprendėme, kad dabar galime filme iš to pasijuokti. Man labai patiko filmuotis šioje juostoje, nes dirbdamas prie jos galėjau kitu kampu pažvelgti į save, įvertinti, kaip pasikeitė dalykai, dėl kurių anksčiau jaučiausi nesaugus“, – teigė aktorius.

Anot jo, viena smagiausių filmo eilučių, atskleidžiančių norą pritapti paauglių gretose: „Dieve, jei tik būčiau gimęs penkeriais metais vėliau, būtų buvę taip smagu!“ Tačiau Ch.Tatumas patikino pats realiame gyvenime niekuomet netroškęs vėl atsidurti mokykloje. „Viskas vidurinėje buvo gerai, bet nekenčiau mokyklos. Nebuvau labai populiarus, bet nebuvau ir atsiskyrėlis. Tačiau vėl ten grįžti? Ne, nenorėčiau“, – juokėsi jis.

Šmaikštūs, juokingi ir labai besistengiantys pagauti nusikaltėlius policininkai Dženkas (akt. Ch.Tatumas) ir Šmidtas (akt. J.Hillas) iš komedijos „Nevykėliai po priedanga“ Lietuvos kino teatrus pasieks kovo 16-ąją.

Filmo „Nevykėliai po priedanga“ anonsas:

VIDEO: 21 JUMP STREET - Official Red Band Trailer - In Theaters 3/16/12!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą