Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 21d. 11:38

Arūnas Matelis Ispanijoje laimėjo geriausio režisieriaus apdovanojimą

Arūnas Matelis Ispanijoje laimėjo geriausio režisieriaus apdovanojimą
„Studio Nominum“ nuotr. / Arūnas Matelis Ispanijoje laimėjo geriausio režisieriaus apdovanojimą

Gruodžio 17-ąją Ispanijoje vykusiame Bilbao Mendi filmų festivalyje režisierius Arūnas Matelis buvo apdovanotas už geriausią režisūrą dokumentiniame filme „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“. Tai – 12-asis šio filmo apdovanojimas.

Režisierius apdovanojimo atsiimti neatvyko, nes dalyvavo filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ Los Andželo premjeroje Holivude.

„Kai taip ilgai darai filmą – nežinai, ar nepraradai profesinio meistriškumo, ar tavo rankos neprarado jautrumo, o akys – aštrumo. Visada yra rizika, kad režisierius, taip ilgai kuriantis filmą, prarado tuos dalykus. Tai visuomet labai malonu, kai gauni tokį įvertinimą“, - pranešime žiniasklaidai cituojamas A.Matelis.

Jis kartu su apdovanojimu taip pat pelnė 3 tūkst. piniginį prizą.

„Studio Nominum“ nuotr./Arūnas Matelis Ispanijoje laimėjo geriausio režisieriaus apdovanojimą
„Studio Nominum“ nuotr./Arūnas Matelis Ispanijoje laimėjo geriausio režisieriaus apdovanojimą

„Šiame į tikslą orientuotame sporto pasaulyje, mes dažniausiai žiūrime tik į laimėtojus. Toliau nuo dėmesio centro, retai kas aukojasi daugiau nei domestiques, kaip jie yra vadinami profesionaliame dviračių sporte.

Lenktynės po lenktynių, metai iš metų, jie palaiko savo komandos lyderius ir padeda jiems laimėti, tačiau patys niekada nekerta finišo linijos pirmieji.

Su meistriška Arūno Matelio režisūra, mums suteikiama galimybė pažvelgti į šį greito tempo pasaulį iš arti, kuris dar niekada nebuvo parodytas taip giliai ir nuoširdžiai. Mes jaučiame jų didžiulį spaudimą, baimę, ištvermę ir skausmą, ir džiaugiamės už naujuosius herojus, kurie krenta, pakyla ir lenktyniauja toliau“, – taip Bilbao Mendi filmų festivalio žiūri pristatė savo pasirinkimą.

Bilbao Mendi filmų festivalis vyko dešimtąjį kartą. Kasmet renginys surenka daugiau nei 50 tūkst. žiūrovų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali