Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 16:22

Baigėsi antrasis „Kinfo apdovanojimai 2015“ balsavimo etapas

„Kinfo apdovanojimai 2015“ – jau netrukus
„Kinfo“ nuotr. / „Kinfo apdovanojimai 2015“ – jau netrukus

Baigėsi antrasis lietuviškų kino filmų apdovanojimų „Kinfo apdovanojimai“ balsavimo internete etapas. Iš viso sulaukta daugiau nei 60 tūkstančių žiūrovų balsų. Jau greitai paaiškės, kurie aktoriai, režisieriai, operatoriai, prodiuseriai balsuotojų išrinkti kaip geriausi ir namo parsineš „Kinfo apdovanojimą“ – stilizuotą VHS kasetę.

„Visų pirma šiais metais džiaugiamės labai aktyviu žiūrovų balsavimu, kas dieną sulaukdavome daugiau nei 2000 balsų. Nors Iš pradžių visi balsavo atsargiai ir nesimatė ryškių favoritų, tačiau vėliau viskas pasikeitė. Pirmauti visose kategorijose pradėjo kelių filmų kūrybinės komandos. Įtempčiausia kova vyko dokumentinių filmų kategorijoje“, – apie balsavimo ypatumus pasakojo renginio organizatorė Lina Sakalauskaitė.

Be to, į apdovanojimų ceremoniją atėjęs laimingasis žiūrovas taip pat turės galimybę užlipti ant scenos ir atsiimti „Metų žiūrovo“ apdovanojimą.

Šiais metais apdovanojimai tiesiogiai bus transliuojami kinfo.lt, 15min.lt ir zinios.lt internetinėse platformose.

Tačiau žiūrovai raginami atvykti į pačią apdovanosimų ceremoniją, kuri vyks „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre vasario 4 d., 19 val.:

„Juk čia svarbūs ne tik nominantai, bet ir pagrindiniai kino kritikai ir teisėjai – žiūrovai“, – dėstė A. Ginotytė.

Apdovanojimus baigs išankstinė veiksmo komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ peržiūra, kurios oficiali premjera kino teatruose įvyks tik vasario 6 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali