Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 09:46

Dalį paskutiniojo filmo apie Harį Poterį perfilmuos

Haris Poteris – Danielis Radcliffe‘as.
Kadras iš filmo / Haris Poteris – Danielis Radcliffe‘as.

Filmų apie „Harį Poterį“ žvaigždės Danielis Radcliffe‘as, Emma Watson ir Rupertas Grintas jau spėjo pralieti atsisveikinimo ašaras, tačiau, regis, jiems dar teks susitikti filmavimo aikštelėje.

Kaip pranešė Thesun.co.uk, pagrindiniai filmo aktoriai privalės dar kartą nusifilmuoti kai kuriose paskutinio filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos II dalis“ scenose. Dėl to tikrai nesidžiaugia kino juostos režisierius Davidas Yatesas, mat papildomi darbai atsieis milijonus svarų sterlingų ir, žinoma, nemažai laiko bei pastangų.

Britų žurnalistų žiniomis, perfilmuoti kai kurias scenas teks dėl prasto makiažo. Kitą vasarą pasirodysiančio filmo pabaigos scenos buvo filmuojamos ant realybėje neegzistuojančios, magiškosios 9¾-osios Londono Kings Kroso stoties platformos. Pagal scenarijų Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė ir Ronis Vizlis turėjo atrodyti 19-a metų vyresni, tačiau kai kūrybos komanda ėmė tvarkyti nufilmuotus kadrus, paaiškėjo, kad 20-mečiai aktoriai atrodo kaip pensininkai, o ne vidutinio amžiaus suaugusieji.

„Dabar aktoriai ir filmavimo komanda juokais vadina naująją dalį „Haris Poteris ir Brangiosios relikvijos“. Visi jie jausmingai atsisveikino ir manė, kad daugiau į „Hario Poterio“ pasaulį negrįš, tačiau visai nudžiugo sužinoję, jog vėl susitiks. Tiesa, kūrybos vadovai visai nesidžiaugia. Atkurti Kings Kroso stotį kino studijoje „Leavesden“, kur ji buvo kuriama, labai brangiai kainuos“, – sakė Thesun.co.uk šaltinis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/