Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 10d. 14:59

„Dėdė, Rokas ir Nida“ bei Kalėdos liepos 25-ą!

Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ kūrybinė grupė kviečia švęsti antras Kalėdas liepą Nidoje
Organizatorių nuotr. / Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ kūrybinė grupė kviečia švęsti antras Kalėdas liepą Nidoje

Kalėdos ir šventinės staigmenos du kartus per metus? Pasirodo, tai įmanoma ne tik vaikų svajonėse. Gražiausiu Baltijos pajūrio kurortu tituluojama Neringa šiemet Kalėdas švęs net du kartus per metus: vienąkart, kaip įprasta, gruodį ir dar kartą liepą.

„Kalėdos nebe už kalnų. Kalėdos jau Nidos kopose!“ – intriguoja Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Liepos 25-ąją Kalėdas švęsiantys nidiškiai ne tik papuoš ir įžiebs eglę. Visų Nidos gyventojų ir svečių taip pat laukia šventinis grupės „Freaks on floor“ koncertas bei, kaip ir turi būti per Kalėdas, – daugiau siurprizų. Šventė vyks šalia Nidos uosto, jos pradžia – 22 valandą.

„Apie mūsų ketinimus nugirdę Neringos gyventojai ir svečiai jau domisi, kodėl nusprendėme švęsti vasarą. Visiems labai smalsu ir nekantru: kas vyksta? Kalėdos vasarą? O aš jiems ir sakau: juk Nida ir visa Neringa tokia nuostabi! Čia kasdien vyksta maži, kasdieniški, tačiau neišgalvoti ir tikri stebuklai.

Visai kaip rugsėjį debiutuojančiame naujame lietuviškame filme „Dėdė, Rokas ir Nida“, kuriame Kalėdos turi ypatingą reikšmę“, – sako D.Jasaitis.

Kartu su Nida Kalėdas švęsiantys naujojo filmo pagrindiniai aktoriai Arūnas Storpirštis, Martynas Levickis, Justė Zinkevičiūtė, Airida Gintautaitė, Simonas Storpirštis ir kiti žada ne tik užburiantį renginį, bet ir išskirtinių akimirkų. Tiesa, kokios jos, kol kas neišduoda.

„Tai nėra vien tik Kalėdos vasarą. Ši šventė – kur kas daugiau. O kas, atvykite ir patys pamatysite“, – kviečia filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ kūrybinė grupė.

Tad liepos 25-ąją šventės organizatoriai Nidoje laukia visų, mylinčių Kalėdas bei dievinančių nuostabią, šiltą ir šviesią vasarą Lietuvos pajūryje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės