Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 30d. 22:59

10 geriausių filmų apie Naujųjų metų vakarą

Kadras iš filmo „Hadsakerio įpėdinis“
Kadras iš filmo „Hadsakerio įpėdinis“

Daugelis mūsų gruodžio 31-osios vakarą leis su draugais, spalvotomis kepuraitėmis ir taure šampano. Tame, žinoma, nieko blogo, tačiau jei šiemet dvyliktos planuojate laukti ramiau, nei paprastai, turime jums filmų pasiūlymų. Portalas „Cheat Sheet“ iš šimtų juostų, kurių veiksmas vyksta Naujųjų vakarą, išrinkto dešimtuką garsiausių bei surikiavo jas gerumo tvarka. Skaitome, žiūrime ir planuojamės 2017-us.

10. „Dienų pabaiga“ / End of Days (1999)

Palyginus su Arnoldo Schwarzeneggerio problemomis, jūsų Naujųjų vakaro bėdos pasirodys niekinės.

Šiame siaubo filme jis vaidina vyrą, bandantį sustabdyti Šėtono sūnaus atėjimą į pasaulį. Ir taip, filmas yra toks pat kvailas, kaip skamba iš aprašymo. Tačiau tuo pačiu jis įtraukiantis, smagus ir net šiek tiek baisokas.

VIDEO: End of Days (1999) - Original Trailer

9. „Keturi kambariai“ / Four Rooms (1996)

Režisieriai Allison Anders, Alexandre’as Rockwellas, Robertas Rodriguezas ir Quentinas Tarantino sūkūrė po vieną šio keturių dalių filmo segmentą.

Naujųjų naktį viešbučio darbuotojas (Tim Roth) susiduria su vienas už kitą keistesniais svečiais, kartais tam, kad patenkintų jų įgeidžius, patekdamas net į mirtiną pavojų.

Ne visos keturios filmo dalys yra vienodai geros, bet visą juostą pamatyti verta vien dėl paskutiniosios, kurtos Q.Tarantino.

VIDEO: Four Rooms - Trailer

8. „Oušeno vienuolika“ / Ocean’s 11 (1960)

Kas per Naujuosius gali būti geriau už vieną garsiausių visų laikų aferų filmų? Vėlesniame perdirbinyje filmo veiksmas vyksta bokso kovos, ne gruodžio 31 d., metu, ir galima ilgai ginčytis, kuri versija geresnė. Tačiau Franko Sinatra’os vedama to laikmečio Holivudo žvaigždžių grietinėlė pateikia vieną smagesnių vakaro alternatyvų.

VIDEO: Ocean's 11 (1960) Official Trailer - Frank Sinatra, Sammy Davis Jr. Heist Movie HD

7. „Hadsakerio įpėdinis“ / The Hudsucker Proxy (1994)

Tai brolių Coenų komedija apie naivų išradėją, nenoromis paskiriamą vadovauti didžiulei kompanijai.

Pagrindinius vaidmenis atlikę Timas Robbinsas, Jennifer Jason Leigh ir Paulas Newmanas tobulai tinka skečą primenančiam Coenų filmui, o Naujųjų vakarą čia tiesiogine šių žodžių prasme prasideda kelionė laiku.

VIDEO: The Hudsucker Proxy Official Trailer #1 - Charles Durning Movie (1994) HD

6. „Keistos dienos“ / Strange Days (1995)

Kaip ir „Dienų pabaiga“, šis filmas pasakoja apie paskutinę praėjusio tūkstantmečio dieną.

Buvęs policininkas Nero (Ralph Fiennes) dirba su nelegalia programa, leidžiančia naudotojams išgyventi kitų žmonių prisiminimus ir jausmus. Paskutinę metų dieną jis supranta, jog kažkas kėsinasi į jo gyvybę.

Kathryn Bigelow kartu su Jamesu Cameronu parašytas filmas privers jus bijoti ateities, kuri dabar jau virto praeitimi.

VIDEO: STRANGE DAYS - Trailer ( 1995 )

5. „Poseidono nuotykis“ / The Poseidon Adventure (1972)

Jei kada nuspręsite, kad naujus metus sutikti norite laive, prieš tai siūlome pažiūrėti šią juostą. Joje keleivinis laineris susiduria su didžiule banga ir visi jame švenčiantys yra priversti kovoti dėl savo gyvybių.

Didelio biudžetos Holivudo epas buvo vienas populiariausių metų filmų, atsiėmė dvi „Oskaro“ statulėles ir šiuo metu „Rotten Tomatoes“ sistemoje yra teigiamai įvertintas 79 procentų kritikų.

VIDEO: The Poseidon Adventure (1972) Trailer

4. „Pasikeisti vietomis“ / Trading Places (1983)

Turtingas biržos makleris (Dan Aykroyd) yra priverstas susikeisti gyvenimais su benamiu (Eddie Murphy). Tačiau susipratę, kad tapo galingesnių žmonių eksperimento dalimi, jie nusprendžia suvienyti jėgas ir atkeršyti.

Johno Landiso režisuota komedija yra žanro klasika, kurią pamatyti būtina kiekvienam, kas kine ieško humoro.

VIDEO: Trading Places (1983) Trailer

3. „Kai Haris sutiko Salę“ / When Harry Met Sally... (1989)

Turint omenyje, jog viena pagrindinių Naujųjų metų tradicijų yra mušant dvyliktą pasibučiuoti, nieko nuostabaus, kad ne viena romantinė komedija įtraukia šią šventę į siužetą.

Bet „Kai Haris sutiko Salę“, priešingai nei daugelis jų, yra iš tiesų geras filmas. Hario (Billy Crystal) ir Salės (Meg Ryan) draugystė trunka daugelį metų, bet lemtinga jiems tampa viena Naujųjų naktis...

VIDEO: Kai Haris sutiko Salę (When Harry Met Sally)

2. „Saulėlydžio bulvaras“ / Sunset Boulevard (1950)

Legendinis kino genijaus Billy Wilderio filmas pasakoja apie iš proto besikraustančią buvusią Holivudo žvaigždę.

Anksčiau garsi aktorė (Gloria Swanson) moka scenaristui (William Holden), kad šis parašytų filmą jos sugrįžimui. Viena baisiausių juostos scenų yra Naujųjų vakarėlis, į kurį aktorė pasikvietė tik vieną svečią.

„Saulėlydžio bulvaras“ laimėjo tris „Oskarus“ ir šiuo metu yra 53-ias geriausiai IMDB įvertinas filmas istorijoje.

VIDEO: Sunset Boulevard - Trailer

1. „Krikštatėvis II“ / The Godfather, Part II (1974)

Antroji dalis, kaip ir pirmoji, yra neginčijamas šedevras ir vienas geriausių visų laikų trilerių. O viena svarbiausių jos scenų vyksta Naujųjų vakarėlio metu.

Michaelas (Al Pacino) sužino, kad visą filmą ieškotas išdavikas buvo jo brolis Fredo (John Cazale). Vakarėlio metu A.Pacino veikėjas brolį pabučiuoja ir sako jam: „Žinau, kad tai buvai tu, Fredo. Tu sudaužei mano širdį“. Šiurpu. Tikimės, kad jums 2017-ieji neprasidės nuo mirties bučinio.

VIDEO: The Godfather Part II Trailer

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį