Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 vasario 4d. 11:47

DVD „Pasaulio virtuvė“ nemokamai gali gauti kiekvienas žiūrovas

Filmo „Pasaulio virtuvė“ plakatas
Organizatorių nuotr. / Filmo „Pasaulio virtuvė“ plakatas

„Pasaulio virtuvė “, dokumentinis filmas apie Lietuvoje gyvenančias užsienietes, pereitais metais apkeliavęs didžiausius Lietuvos kino teatrus ir kultūros centrus, taps prieinamas kiekvienam žiūrovui bet kuriame Lietuvos kampelyje. Nuo šiandien iki kovo 31 žiūrovai gali atsisiųsti nemokamą filmo DVD ir atidaryti savo „Pasaulio virtuvę“, tai yra patys organizuoti nemokamą filmo seansą savo draugams, šeimai, bendraminčiams, mokiniams ar studentams.

Režisierės Aistės Ptakauskės dokumentinis filmas „Pasaulio virtuvė“ supažindina su penkiomis moterimis, kurios į mūsų šalį atsikraustė įvairiais laikotarpiais iš įvairių valstybių ir dėl įvairių priežasčių.

Vietą gyventi ne visada pasirinksi – meilė, darbas, studijos, protėvių kraujas ar net karas taip pasuka gyvenimo kelią, kad atsiduri visiškai nepažįstamame pasaulio krašte. Filmas „Pasaulio virtuvė” skatina susimastyti apie tai, ką patiria, kaip jaučiasi,ir kaip naujus namus kuria žmonės, likimo atblokšti į Lietuvą.

Užsisakyti filmo „Pasaulio virtuvė“ DVD paprasta: tereikia užpildyti anketą projekto svetainėje.

Suplanavusiems prasmingą peržiūrą ir tinkamai užpildžiusiems anketą žiūrovams paštu bus išsiųstas ne tik filmo DVD, bet ir pagalbinė knygelė su pasiūlymais, kaip galima smagiai ir įdomiai aptarti filmą po peržiūros.

Nepriklausomų „Pasaulio virtuvės“ peržiūrų projektas prasideda vasario 4 d. ir vyks iki kovo 31 d. Visus, kurie su projekto komanda pasidalins peržiūros įspūdžiais ir fotografijomis, organizatoriai apdovanos „Pasaulio virtuvės“ marškinėliais.

Dokumentinį filmą „Pasaulio virtuvė“ šalies žiūrovams dovanoja Europos Ekonominės Erdvės NVO programa Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive