Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 sausio 2d. 19:24

Emily Browning filme „Miegančioji gražuolė“ nusimetė drabužius

Emily Browning
Incognito Films nuotr. / Emily Browning
Provokuojančioje dramoje „Miegančioji gražuolė“, kuri nustebino net išrankiausią Kanų kino festivalio publiką, vaidinanti aktorė Emily Browning turėjo įveikti savo drovumą ir nusimesti visus drabužius.

Jauna aktorė tikina, kad toks iššūkis ją išgąsdino tik pradžioje, o įsijautus į įkūnijamą vaidmenį – drovumas išgaravo.

„Niekada neturėjau nuogo kūno baimės, bet, žinoma, niekada neapsinuoginčiau dėl vaidmens, jei žinočiau, kad tai yra visai nebūtina ir tuo nuogumu nenorima pasakyti nieko reikšmingo, – pasakoja E.Browning. – Neketinu nusirenginėti kiekviename filme, kuriame vaidinsiu. Bet ši istorija kitokia. Man labai patiko šio filmo siužetas ir personažai, jaukiai jaučiausi bendraudama su Julia (Julia Leight yra filmo režisierė – aut. past.), todėl ir apsinuoginti nebuvo sunku.“

Tiesa, ji prisipažįsta, kad pirmoji scena, kurioje  teko vaidinti apsinuoginusiai vis tik nebuvo itin maloni: „Pirmoji scena, kurioje turėjau nusimesti drabužius buvo šiek tiek nervinga, iš susijaudinimo netgi drebėjau, bet vėliau tai padaryti buvo vis lengviau, nes pavyko įsijausti į vaidmenį ir panirti į visai kitą pasaulį.“

Incognito Films nuotr./Filmas Miegančioji gražuolė
Incognito Films nuotr./Filmas „Miegančioji gražuolė“

Juosta pasakoja apie jauną studentę Liusę, tampančią Miegančiąja gražuole. Ji priima pasiūlymą dirbti padavėja apsinuoginusi prašmatniose turtuolių vakarienėse, o įgavusi daugiau pasitikėjimo savimi sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Kol Liusė snaudžia prabangioje lovoje, vyrai, galintys įpirkti bet ką, anonimiškai mėgaujasi miegančios merginos kūnu. Vieną dieną Liusę pradeda kankinti smalsumas, kas gi vyksta paslaptingame kambaryje, kol ji miega, ir ką nepažįstamieji jai daro, tad įsigyja mažą kamerą.

„Miegančioji gražuolė“ Lietuvos kino teatruose nuo sausio 6 d.

VIDEO: Lietuviškai titruotas Miegančioji gražuolė anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°