TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Festivalio žiūrovai išrinko labiausiai patikusį filmą

„Mama išėjo į kirpyklą“
Kadras iš filmo / „Mama išėjo į kirpyklą“
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinio moterų filmų festivalio „Šeršėliafam“ žiūrovai išrinko labiausiai patikusį pagrindinės programos filmą. Juo tapo kanadiečių Lea Pool drama „Mama išėjo į kirpyklą“.

Praėjusiais metais sukurtas filmas nukelia į praėjusio amžiaus septintąjį dešimtmetį. Penkiolikmetei Elizai ir jos broliams netrukus prasidės atostogos. Tačiau taip lauktas atostogų linksmybes sudrumsčia rūpesčiai – yra tėvų santuoka.

Mama paprašo darbdavį išsiųsti ją į Londoną ir nedelsdama išvyksta. Vaikai, tarsi nieko nebūtų nutikę, sumaniai dumia akis aplinkiniams – „mama išėjo į kirpyklą“. Ilgainiui pasirodo, jog skaudžias permainas ne taip lengva nuslėpti, ir kad gyvenimas, – nors ir atostogos, – ne vien šunybės ir lėkimas laukais. Filme subtiliai pasakojama paauglės, įžengiančios į suaugusiųjų pasaulį, istorija.

Šiek tiek mažiau kino žiūrovų balsų sulaukė dokumentinis filmas apie prieš keletą metų nužudytą Rusijos žurnalistę Aną Politkovskąją. Filmo „Ana – septyneri metai fronte“ režisierė Maša Novikova Vilniuje pati pristatė savo darbą.

Populiariausią festivalio „Šeršėliafam“ filmą „Mama išėjo į kirpyklą“ dar turės progą pamatyti Panevėžio ir Ukmergės kino mėgėjai. Vilniuje pasibaigęs filmų festivalis šią savaitę keliauja būtent į minėtus miestus. Kanadiečių filmas Panevėžyje bus rodomas kovo 20 d. (šį penktadienį), o Ukmergėje – kovo 24 d. Be minėto režisierės L. Pool darbo, taip pat bus rodomi ir kiti festivalio pagrindinės programos filmai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą