Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 19d. 16:03

„Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia vasaros programą

Filmai, kurie traukia: „Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia vasaros programą
Projekto partnerio nuotr. / Filmai, kurie traukia: „Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia vasaros programą

Devintą sezoną pradedantis „Kinas po žvaigždėmis“ kviečia vakaroti su geru kinu ir atskleidžia vasarišką filmų programą.

Liepos 31 d. lauko kino sezoną atidarys nemokamas R.Banionio filmo „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“ seansas Katedros aikštėje. Visą rugpjūtį Valdovų rūmų kieme kiekvieną darbo dieną, 21.30 val. žiūrovų laukia intriguojančios naujienos, kino salių favoritai bei geriausi praėjusių metų lietuviški filmai.

„Šių metų „Kino po žvaigždėmis“ šūkis – filmai, kurie traukia. Kinas po atviru dangumi jau tapo tradicine Vilniuje vasarojančių miestiečių pramoga. Paruošėme itin vasarišką filmų repertuarą, kupiną gerų emocijų. Valdovų rūmų kieme apsilankę žiūrovai bus įkvėpti, prajuokinti, susipažins su intriguojančiomis asmenybėmis“, – sako kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

Projekto partnerio nuotr./Filmai, kurie traukia: „Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia vasaros programą
Projekto partnerio nuotr./Filmai, kurie traukia: „Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia vasaros programą

Šį sezoną „Kine po žvaigždėmis“ netrūks gerų emocijų ir romantikos. Ypač vasariškas Luca Guadagnino filmas „Vadink mane savo vardu“ (Call Me By Your Name, 2017) nukels į Šiaurės Italiją ir primins pirmosios aistringos meilės skonį. Ko gero, muzikaliausias lauko kino seansas „Mamma mia! Štai ir mes“ (Mamma Mia! Here We Go Again, 2018) gundys traukti iš spintos platėjančius džinsus ir spalvingas palaidines bei leistis į šokių, dainų ir meilės sūkurį. Kostiuminių dramų mėgėjus pradžiugins šmaikšti prancūziška komedija „Jaunikis ant balto žirgo“ (Return of the Hero, 2018).

Filmo „Vadink mane savo vardu“ anonsas:

VIDEO: Call Me By Your Name | Official Trailer HD (2017)

„Kine po žvaigždėmis“ laukia pažintis su įkvepiančiomis, stipriomis asmenybėmis. „Meilės menas“ (Art of Love: The Story of Michalina Wislocka, 2017) pasakos lenkų seksologijos pradininkės dr. M.Wisłockos gyvenimo istoriją. Užsispyrusios moters išleista knyga „Meilės menas“ įveikė konservatyvius Lenkijos viešosios nuomonės formuotojus ir sulaukė neįtikėtino populiarumo. Tuo tarpu dokumentinis filmas „Peggy Guggenheim: priklausoma nuo meno“ (Peggy Guggenheim: Art Addict, 2015) supažindins su viena garsiausių šiuolaikinio meno istorijos figūrų, kolekcionavusia ne tik meno kūrinius, bet ir pačius menininkus.

Filmo „Peggy Guggenheim: priklausoma nuo meno“ anonsas:

VIDEO: Peggy Guggenheim: Art Addict Official Trailer 1 (2015) - Documentary HD

Knygų mylėtojams tiesiog privalu išvysti filmą „Knygynas“ (The Bookshop, 2017), pasakojantį apie trapią moterį, ryžtingai siekiančią įgyvendinti svajonę – apleistame name įkurti knygyną. Jai tenka susidurti su skeptiškais bankininkais, gyventojų provincialumu ir savaip mažo miestelio kultūrinį gyvenimą įsivaizduojančių aukštuomenės narių veidmainyste.

Irano kino mėgėjams jau pažįstamas filmo „Drakonas atvyksta!“ režisierius Mani Haghighi pristatys naują absurdo komediją „Paršas“ (Pig, 2018), pinančią trilerio, farso ir politinės satyros elementus. „Kaip pakabinti nežemišką paną“ (How to Talk to Girls at Parties, 2017), papasakos apie aštunto dešimtmečio Londoną, punk judėjimą ir… ateivius.

Filmo „Kaip pakabinti nežemišką paną“ anonsas:

VIDEO: How To Talk To Girls At Parties | Official Trailer HD | A24

Viena laukiamiausių vasaros premjerų – naujas režisieriaus Gus Van Santo darbas „Nesijaudink, jis toli nenueis“ (Don't Worry, He Won't Get Far on Foot, 2018) – šiltas ir šmaikštus pasakojimas, paremtas karikatūristo Johno Callahano memuarais. Patekęs į avariją ir paralyžiuotas, nuo alkoholizmo kenčiantis Johnas pamažu atranda gydančią meno galią.

Besidominčių „mindfulness“ judėjimu „Kine po žvaigždėmis“ laukia filmo „Eime su manimi“ (Walk With Me, 2017) seansas. Dokumentinis paskojimas, įgarsintas Benedicto Cumberbatcho, visus skubančius, nespėjančius ir jau pamiršusius, ką reiškia „būti čia ir dabar“ pakvies stabtelėti, atsikvėpti ir prisiminti tai, kas gyvenime svarbiausia.

Filmo „Eime su manimi“ anonsas:

VIDEO: EIME SU MANIMI (WALK WITH ME) anonsas

„Kiną po žvaigždėmis“ sunku įsivaizduoti be nemirtingos klasikos seansų. Rafinuoto, nerūpestingo ir prašmatnaus gyvenimo simboliu tapęs „Saldus gyvenimas“ (La dolce vita, 1960) pakvies iš naujo atrasti elegantišką ir dekadentišką Federico Fellini filmų pasaulį.

Bilietus į „Kino po žvaigždėmis“ seansus bus galima įsigyti nuo liepos 19-osios. Pirmąją prekybos dieną bilietai parduodami už specialią akcijinę kainą.

Visa vasariška filmų programa – čia.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata