Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 10d. 15:28

Filmas „Amžinai tavo“ – pavasarinės romantikos užtaisas apie visas kliūtis įveikiančią meilę

Kadras iš filmo „Amžinai tavo“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Kadras iš filmo „Amžinai tavo“

Ateinant šiltiems orams kino kūrėjai kviečia šilumą įsileisti ir į širdį. Romantiškas režisieriaus Scotto Hickso filmas „Amžinai tavo“ (angl. „The Lucky One“) nuo balandžio 27 dienos šalies kino teatruose papasakos itin jausmingą istoriją apie du labai skirtingus, tačiau likimo suvestus žmones. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka žavusis Zacas Efronas ir amerikiečių aktorė Taylor Schilling.

Pagal to paties pavadinimo garsaus amerikiečių rašytojo Nicholaso Sparkso romaną sukurta juosta prasideda pasakojimu iš karo zonos. Irake tarnaujantis jaunas JAV karys Loganas ant žemės randa pusiau žemių užpustytą besišypsančios moters nuotrauką. Vaikinas ją parsineša į bazę, tačiau ilgainiui susivokia visuomet besinešiojantis nepažįstamosios atvaizdą su savimi. Netrukus jį aplanko sėkmė – jis ne tik laimi pokerį, bet ir išgyvena mirtinai pavojingą kovą, kurioje krinta jo artimiausi draugai. Logano bičiulis Viktoras, regis, turi paaiškinimą, staiga rasta nuotrauka – tai jaunuolio sėkmės talismanas.

Grįžęs į namus Kolorade, Loganas niekaip negali išmesti nuotraukos ir joje esančios moters iš savo minčių. Įtikėjęs, kad nepažįstamoji turi raktą nuo jo lemties, karys ryžtasi keliauti per visą šalį, kad rastų paslaptingą moterį. Šiaurės Karolinoje jis sutinka stiprią ir kartu pažeidžiamą moterį Elizabetę. Kad ir kaip atrodytų neįtikėtina, aiškėja, kad išsiskyrusi ir sūnų turinti šviesiaplaukė – būtent ta mylimoji, kurios Loganas laukė visą gyvenimą.

Bene vienintelė vaikino klaida ta, kad jis Betei neatskleidžia savo sėkmės istorijos ir nepapasakoja apie rastą nuotrauką. Įsiliepsnojus audringam romanui ši paslaptis gali viską apversti aukštyn kojomis...

„Amžinai tavo“ – ne pirmasis didelio pasisekimo sulaukęs N.Sparkso romanas. Kino ekranuose rašytojo gerbėjai jau galėjo išvysti keletą jo kūrinių ekranizacijų, filmus „Žinutė butelyje“, „Užrašai“, „Naktys Rodantėje“ ir „Brangusis Džonai“.

Iš „Vidurinės mokyklos miuziklo“ pažįstamas 24-erių Z.Efronas šįsyk įkūnija nebe jauną gražuoliuką, bet tvirtą, išbandymų užgrūdintą vyrą. Jo mylimosios vaidmenį gavo 27-erių T.Schilling. Ji kol kas laikoma didžiojo ekrano naujoke ir geriausiai žinoma iš pasirodymo  TV seriale „Gailestingumo ligoninė".

Jautri istoriją apie dviejų žmonių gyvenimą pakeitusią nuotrauką su užrašu „Saugok save!“ – „Amžinai tavo“ – Lietuvos kino teatrus pasieks balandžio 27 dieną.

Lietuviškai titruotas filmo „Amžinai tavo“ anonsas:

VIDEO: AMŽINAI TAVO - kinuose nuo balandžio 27 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos