Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 27d. 12:19

Filmas „Zero 2“ atvirai provokuoja žiūrovus (nuotraukos)

Filmo „Zero 2“ plakatas
Filmo plakato fragmentas / Filmo „Zero 2“ plakatas

„Zero“ galima mylėti ar neapkęsti, bet abejingų šiam filmui vargu ar rasite. Ironiškas požiūris į save ir aplinkinį pasaulį, nepagražintas tikrovės vaizdavimas, sarkastiški personažai ir visuomenėje įsigalėjusių, dažnai absurdiškų įsitikinimų laužymas – tai neišvengiamai sukelia įvairių emocijų.

Toks žada būti ir naujas režisieriaus Emilio Vėlyvo kūrinys „Zero 2“. Jūsų teismui pristatome dizainerio Martyno Birškio filmui sukurtus penkis plakatus, kurie atliepia filmo kūrėjų siekį – provokuoti žiūrovą ir kartu pateikti dinamišką, įtampos ir smagaus juoko kupiną reginį. Kuriant plakatus naudotos Pauliaus Makausko nuotraukos.

Filmas „Zero 2“ pasakoja apie dviejų bičiulių smogikų Maxo (akt. Ramūnas Rudokas) ir Silvestro (akt. Kęstutis Jakštas) nuotykius, laviruojančius ties absurdo riba. Smogikai gauna iš pažiūros paprastą mafijos užduotį – rasti pagrobtą narkotikų kurjerį – ir netikėtai įsisuka į viską ištaškantį bulvarinių aistrų, silikoninių krūtų ir šeimyninių išdavysčių tornadą.

Dvidešimt keturios paieškų valandos virsta tikra muilo opera, o kai pasiutę persekiotojai pagaliau prisikasa prie „tiekėjo“, jie atskleidžia beprotišką sąmokslą. Filme taip pat vaidina Inga Jankauskaitė, Vytautas Šapranauskas, Žemyna Ašmontaitė, Saulius Siparis, Aušra Štukytė, Andrius Žiurauskas.

Nacionalinė „Zero 2“ premjera – sausio 8 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata