Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 6d. 16:57

Filmo „Bornas. Palikimas“ kūrėjai žada dar daugiau sąmokslų ir veiksmo

Rachel Weisz ir Jeremy Renner
Filmo platintojų nuotr. / Rachel Weisz ir Jeremy Renner

Filmo „Bornas. Palikimas“ režisierius ir scenarijaus autorius Tony Gilroy teigia, jog naujasis jo filmas nėra borniados trilogijos tęsinys, o verčiau „žingsnis į šoną“, būdingas serialų kūrėjams, ieškantiems alternatyvų pagrindinei istorijai.

 „Nebuvau matęs trečiojo serijos filmo „Bornas. Galutinis tikslas“, tačiau grįžau namo ir peržiūrėjau jį, o po kurio man gimė idėja kaip toliau galėtų vystytis istorija“, – kalbėjo vyras, sumanęs kurti filmą, kurio veiksmas vyktų Borno pasaulyje, ant nusikalstamos CŽV veiklos nuolaužų – nepavykusių operacijų „Treadstone“ ir „Blackbriar“ likučių. Šioje terpėje T.Gilroy sumanė sukurti slaptą CŽV sąmokslą, o jo centre įkurdinti naują, aktoriaus Jeremy Rennerio įkūnijamą personažą, kylantį prieš valdžios nurodymus ir veiklą.

Filmo platintojų pranešime spaudai teigiama, kad suvokęs, jog atrado aukso gyslą iki šiol daugiau kaip scenaristas žinomu buvęs vyras pasišovė režisuoti filmą ir gavo teigiamą atsakymą. „Tai geras, šviežias, ir, mano giliu įsitikinimu, visiškai borniškas filmas“, – juostos sėkme įsitikinęs režisierius.

Pagrindiniu filmo personažu T.Gilroy pasirinko vis ryškiau Holivude spindinčią žvaigždę – aktorių Jeremy Rennerį, kino ekrane atrodantį rūstesniu, rimtesniu ir miklesniu negu Džeisonas Bornas, tačiau turinčio kažką bendro su vienu garsiausių slaptųjų agentų. Piktadario vaidmuo šįkart atiteko nedidelę karjeros pertrauką padariusiam ir darbų krūvius sumažinusiam Edwardui Nortonui, kine pasižyminčiame stipriais, išraiškingais ir įsimintinais vaidmenimis.

Paklaustas apie naujojo filmo siužetą režisierius T.Gilroy ginasi nenorintis jo nupasakoti. „Jūs matėte pirmas tris borniados dalis. Pasakysiu tik tiek, jog dauguma manė, kad filme parodytas visas slaptųjų agentų pasaulis ir tai, ką mes sukūrėme. Turiu jus nuvilti – pirmuose trijuose filmuose buvo parodyta tik ledkalnio viršūnė, kurią dar labiau apnuoginsime naujame filme“, – intrigavo režisierius, filme žadėjęs dar daugiau intrigų, sąmokslų, veiksmo ir netikėtų siužeto vingių.

Nepaisant to, kad filme „Bornas. Palikimas“ neišvysime borniados filmų vizitine kortele tapusio aktoriaus Matto Damono, įkūnijančio Džeisoną Borną, kino ekranuose žiūrovai pamatys kitus borniados senbuvius – CVŽ kontoros direktoriaus pavaduotoją Pamelą Landy, įkūnijamą aktorės Joan Allen ir Albertą Finney, kurio herojus Albertas Hirschas buvo atsakingu už projektą „Treadstone“. Ketvirtojame serijos filme vyras Aronui Krosui pateiks sudėtingų išbandymų.

Filmuose apie agentą Džeisoną Borną papasakotos istorijos taps atspirties tašku filmo „Bornas. Palikimas“ įvykiams. Kaip žinia, CVŽ pasaulis – itin pavojingas, o slaptųjų agentų – itin gausu. Naujuoju Centrinės Žvalgybos tarnybos ginklu turėjęs tapti Aronas Krosas (akt. Jeremy Renner) suvokia dalyvaujantis nešvariuose žaidimuose ir užsimoja baigti Džeisono Borno pradėtą darbą – atskleisti pasaulinio masto CŽV kėslus ir padėti tašką purviniems vadovybės darbeliams. Deja, CVŽ net nemano leisti naujam geltonsnapiui agentui sugriauti ilgus metus kurtą sistemą, tad dabar Aronui belieka pasitelkti visus savo gebėjimus ir slapstytis, stengiantis pasprukti nuo jį medžiojančio žudiko Byerio (akt. Edward Norton). Tačiau niekas net nenutuokė, jog Aronas Krosas – kietas riešutėlis, net neketinantis atsisakyti savo užmojų ir bandantis bet kokia kaina baigti pradėtus darbus... Įtempto siužeto veiksmo filmas „Bornas. Palikimas“ Lietuvoje startuos jau rugsėjo 7 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės