Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmo „Mano didysis O!“ kūrėjos: vis dar raudonuojame, kalbėdami apie moters seksualumą

Filmas  „Mano didysis O!“
Filmo plakatas / Filmas „Mano didysis O!“
Šaltinis: 15min
0
A A

Intriguojanti romantinė komedija „Mano didysis O!“ pasakoja neįtikėtinai skambančią, bet tikrą istoriją, kaip prieš kiek daugiau nei 100 metų britų gydytojas Mortimeras Granville‘as, ieškodamas būdų gydyti isterijos, melancholijos ir depresijos kamuojamas aukštuomenės damas, atsitiktinai išrado pirmąjį elektromechaninį vibratorių.

Taip netyčia gydytojas atrado raktą nuo moters malonumų skrynios. Visos Londono moterys akimirksniu išsirikiavo prie gydytojo kabineto durų. Vyrai tapo nereikalingi.

„Tuo pačiu metu kitą savaitę?“ – klausia gydytojas pacientės po „vibratoriaus“ terapijos.

„Sakyčiau, tuo pačiu metu rytoj. Ir tuo pačiu metu trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį. Ir visą kitą savaitę“, – atšauna patenkinta pacientė.

Filmą prodiusavo moterų trio – Tracey Becker („Niekados šalies beieškant“), Judy Cairo („Laukinė širdis“) ir Sarah Curtis („Mensfildo parkas“). Jos tvirtina, kad šis filmas – išskirtinė proga pakalbėti apie moterį ir tai, kas seksualu moteriai: „Mes vis dar raudonuojame ir jaučiamės nejaukiai, kalbėdami apie moters seksualumą.“

Tuo tarpu juostos režisierė Tanya Wexler atkreipė dėmesį, kad šios komedijos ašis yra meilės istorija.

Pasak režisierės, kaip ir kiekvienoje romantinėje komedijoje, šiame filme triumfuoja meilė – vis dėlto reikia pripažinti, kad joks – net stebuklingas – daiktas negali pakeisti vyro. Bent jau vyrai tuo norėtų tikėti!

Režisierė Tanya Wexler, vaidina Maggie Gyllenhaal („Tamsos riteris“), Hugh Dancy („Karalius Arturas“), Rupertas Everettas („Mano geriausio draugo vestuvės“), Jonathanas Price'as („Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“), Gemma Jones („Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“), Felicity Jones („Audra“) ir kiti.

VIDEO: Hysteria (2011) Trailer - HD Movie

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą