Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 20d. 11:49

Filmo „Tarp pilkų debesų“ aktorė Bel Powley triumfuoja kine

Bel Powley
Asmeninio albumo nuotr. / Bel Powley

Lietuvių kilmės rašytojos Rutos Sepetys romano „Tarp pilkų debesų“ ekranizacijoje vaidinsianti aktorė Bel Powley rausta nuo jos adresu skriejančių komplimentų. Kino teatruose JAV ir Didžiojoje Britanijoje pasirodžius kol kas ryškiausiam jos filmui „Paauglės dienoraštis“, kino kritikai liaupsina Bel Powley talentą ir žada merginai karjerą aukščiausioje aktorių lygoje.

„Bel Powley pritrenkianti: ji sugeba nepriekaištingai derinti komiškumą su už širdies griebančiu jautrumu“, – giria Peter Travers iš „Rolling Stones“.

„Vogue“ tiki, kad „Paauglės dienoraštis“ taps lūžiu Bel Powley karjeroje, taip kaip filmas „Auklėjimas“ („An Education“) kažkada tapo tramplinu į Holivudą dabar puikiai žinomai filmų „Getsbis“, „Važiuok“, „Toli nuo skubančios minios“ aktorei Carey Mulligan.

„New York Times“ mano, kad Powley „akyse galima matyti tą atvirą žvilgsnį, kurį vaikai turi tol, kol nesusiduria su tikru gyvenimu“

„The Guardian“ rašo, kad į Bel Powley beprotiškai įdomu žiūrėti: „Tai gaivus, labai įvairiapusis vaidmuo“.

Pati aktorė teigia: „Aš noriu ir toliau vaidinti stiprias moteris. Nebūtinai superherojes, bet tokias, kurios iš tikro egzistuoja“.

Herojės Linos vaidmuo romano „Tarp pilkų debesų“ ekranizacijoje – tobulas šio troškimo išsipildymas. Jaunos merginos, kartu su šeima ištremtos į Sibirą, kovos, brandos ir meilės istorija jau suvirpino širdis daugiau nei 45 šalyse. Lina iš tiesų egzistuoja: knyga parašyta remiantis tremtinės Irenos Saulutės Špakauskienės prisiminimais.

Tauras films nuotr,/Bel Powley ir Irena Saulutė Špakauskienė
Tauras films nuotr,/Bel Powley ir Irena Saulutė Špakauskienė

Lietuvai atstovaujantis filmo, kurio darbinis pavadinimas „Pelenai sniege“, prodiuseris Žilvinas Naujokas džiaugiasi Bel Powley įvertinimu: „Neįtikėtinai geros recenzijos tik dar kartą patvirtina, kad mūsų pasirinkimas sėkmingas. Bel bus puiki Lina, O Lietuva galės didžiuotis mūsų filme nusifilmavus tokiai talentingai aktorei“.

„Pelenai sniege“ bus pradėti filmuoti 2016 m. pradžioje. Būsimojo filmo scenarijų parašė Sandanso kino instituto alumnas Benas Yorkas Jonesas. Dramą režisuos lietuvių kilmės amerikiečių režisierius Marius Markevičius, žinomas kaip filmo „Kita svajonių komanda“ kūrėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/