Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmui „Tyli naktis“ suteiktas griežčiausias amžiaus cenzas N18

N-18
Filmo „Tyli naktis“ pristatymas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Filmo „Tyli naktis“ pristatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį posėdžiavusi Filmų indeksavimo komisija naujam režisieriaus Mario Martinsono filmui „Tyli naktis“ skyrė griežčiausią – N18 – amžiaus cenzą. Motyvuodama savo sprendimą komisija teigė, kad filme nemažai atvirų erotinių scenų, kontroversiškų temų, tik suaugusiems skirto humoro.

Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kai lietuviškam filmui skiriamas griežčiausias amžiaus cenzas. Garsiausias tokio filmo pavyzdys – kultinis „Zero 2“, į kino teatrus sukvietęs net 72 tūkstančius žiūrovų.

„Tai reiškia, kad Lietuvoje yra pakankamai brandi, į kino teatrus vaikštanti suaugusiųjų auditorija ir kad „N18“ ženklu pažymėtas filmas visada ras savo žiūrovą“, – komisijos sprendimą pakomentavo filmo „Tyli naktis“ režisierius Maris Martinsonas.

„Tyli naktis“ Lietuvos kino teatruose startuos sausio 18 d., o dabar skaitytojų dėmesiui – tik suaugusiems skirto filmo anonso premjera.

VIDEO: Filmo TYLI NAKTIS ilgasis anonsas (N18)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau