Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 20d. 08:45

Gerasis taksistas

„Kelionė į Raganų kalną“
„Kelionė į Raganų kalną“

„Kelionė į Raganų kalną“ („Race to Witch Mountain“) JAV, 2009m., 100 min. Režisierius A.Fickmanas. Vaidina: D.Johnsonas, A.Ludwigas, A.S.Robb. Įvertinimas 2/4

Siužetas ir kontekstas

Taksistai ne tik Lietuvoje smalsūs. Las Vegase dirbantis raumenų kalnas Džekas Bruno (D.Johnsonas), kuriam austrų gėjus Bruno (S.Baronas Cohenas) – ne giminaitis, tampa grandiozinio nuotykio esminiu dalyviu. Į jo taksi automobilį įsėda keistokų vaikų porelė. Džekas juos nuveža į kažkokią apgriuvusią trobelę ir galėtų ramiai grįžti. Bet tuomet nebūtų šio filmo. Todėl taksistas, turėjęs problemų su teisėsauga, nuseka vaikams pavymui ir greitai įsitikina, kad susidūrė su ateiviais iš kosmoso. Suprantama, ateiviai vykdo gyvybiškai svarbią ne tik jiems, bet Žemei misiją. Norint ją atlikti, reikia būtinai pasiekti Raganų kalną. Be abejo, juos ima persekioti piktieji slaptųjų tarnybų žmonės juodais drabužiais. Galite neabejoti, kad Džekui už pastangas bus atlyginta – jis susipažins su simpatiška mokslininke (C.Gugino). Kitaip sakant, gerbiamieji, jeigu kokiame tamsiame skersgatvyje sutiksite ufonautus, padėkite jiems.

Reziumė

Didžiosios Holivudo studijos gamina gan specializuotus filmus. Pavyzdžiui, „XXth Century Fox“ – prabangių kovinių nuotykinių fantastinių filmų (tokių, kaip „Svetimas“ ar „Iksmenai“) tėvonija. Tačiau labiausiai savo principų ir susikurtų formulių laikosi Volto Disnėjaus studija. Jie lieka ištikimi šeimyninei pramogai. Šiuose filmuose nepamatysite kruvinų lavonų ar pusnuogių merginų. Jeigu kas žūsta, dažniausiai už kadro. Kita vertus, specialiųjų vaizdo efektų, sprogimų ir net nelabai baisių baidyklių tikrai pakanka. „Kelionė į Raganų kalną“ yra būtent tokia istorija. Beje, prieš kelis dešimtmečius sukurto filmo nauja versija. D.Johnsonas savo pavyzdžiu mums įrodo, kad tik ryžtingi žmonės pasiekia savo tikslą. Jie gali įveikti net visą armiją. Todėl, vaikučiai, treniruokitės ir valgykite sveiką maistą, kad užaugtumėte tokie didučiai, kaip dėdė Dwayne‘as. Ir žinokite, kad draugą, kaip ir valdžią, nelaimėje pažinsi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės