Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2011 01 03

Gerbėjai ir kolegos gedi „Oskarui“ nominuoto aktoriaus Pete‘o Postlethwaite‘o

Aktorius Pete‘as Postlethwaite‘as, suvaidinęs tokiuose filmuose kaip „Pradžia“ (angl. „Inception“), „Lemties ženklas 666“ (angl. „The Omen“), „Paprasti įtariamieji“ (angl. „The Usual Suspects“), „Titanų susidūrimas“ (angl. „Clash of the Titans“) ir daugybėje kitų, užgeso sekmadienį. 64-erių vyras pralaimėjo kovą su ilgai jį alinusiu sėklidžių vėžiu.
Pete‘as Postlethwaite‘as
Pete‘as Postlethwaite‘as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vos po mėnesio P.Postlethwaite‘ui būtų suėję 65-eri. Kaip pranešė Thesun.co.uk, aktorius mirė miegodamas Šropšyro ligoninėje. Liūdną žinią žurnalistams paskelbė aktoriaus bičiulis, žurnalistas Andrew Richardsonas.

P.Postlethwaite‘as aktorystės neišsižadėjo iki pat mierties. Vėžys aktoriui buvo diagnozuotas 1990-aisiais. 2004-aisiais aktorius gavo Britanijos imperijos 4-ojo laipsnio ordino kavalieriaus titulą. Holivudo režisierius Stevenas Spielbergas P.Postlethwaite‘ą yra pavadinęs „geriausiu pasaulio aktoriumi“. Jie drauge dirbo kurdami filmus „Dingęs pasaulis: Juros periodo parkas“ ir „Amistadas“.

P.Postlethwaite‘as buvo nominuotas „Oskarui“ už jo Guiseppe Conlono vaidmenį 1993-iųjų filme „Vardan tėvo“ (angl. „In The Name Of The Father“). Šis britų aktorius, prieš pasirinkdamas aktorystę, ketino tapti kunigu, vėliau tapo mokytoju ir tik tada pajuto tikrąją aistrą scenai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius