Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2012 01 06

„Gero kino leidinyje” – ryškūs filmai ir asmenybės

„15min" ir sostinės kino teatrai „Pasaka” bei „Skalvija” tęsia bendradarbiavimą ir 2012 metais – jau pasirodė sausio mėnesio Gero kino leidinys, pristatantis minėtų kino teatrų programas.
Gero kino leidinys
„Gero kino leidinyje” / 15min.lt nuotr.

Pirmajame šių metų leidinyje „Gero kino programa” skaitykite apie ryškiausių sausio mėnesio filmų premjeras. Kino teatras „Pasaka” pristato naujausią Aki Kaurismäki komišką drama „Havras”, kuri šių metų Kanų kino festivalyje buvo apdovanota pagrindiniu Tarptautinės kritikų federacijos prizu. Režisierius šio filmo stilistiką vadina bandymu atkurti neorealizmą prancūzišku stiliumi.

Kino centras „Skalvija” kviečia į pažintį su mados genijumi Yves’u Saint Laurent’u. Dokumentiniame filme prancūzų režisierius Pierras Thorretonas  atskleidžia dvi mados milžino aistras – meną ir meilę ilgamečiam gyvenimo ir verslo partneriui.

Leidinyje rasite Prancūzų kino festivalio „Žiemos ekranai”, kuris šiemet pristatys dešimt naujų juostų, programą. Festivalio žiūrovai atras ir menkai Lietuvoje pažįstamus prancūzų komikus – akotrių Jacques’ą Tati ir žmogų – orkestrą Pierre’ą Etaix’ą. Interviu su Etaix’u apie komedijos žanrą taip pat rasite žurnale.

Žinoma, kad nepamiršome ir mažųjų žiūrovų bei jų tėvelių – šeimos ir vaikų seansams skirti net du puslapiai!

„Gero kino leidinyje” taip pat rasite ir mėnesio filmų anonsus, kurių tarpe apokaliptinė Larso von Triero „Melancholija”, Terrenco Malicko epinė drama „Gyvenimo medis”, skandinaviškai keista „Laplandijos odisėja”, muzikali ir seksuali „Čiko ir Ritos” istorija, santūriai ironiška drama „Turime popiežių!” ir daugelis kitų filmų.

Leidinį galite atsisiųsti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius