Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 4d. 08:46

Gimęs šliaužioti

„Vėl septyniolikos“
Vaizdas iš kino filmo / „Vėl septyniolikos“

„Vėl septyniolikos“ („17 Again“) JAV, 2009 m., 110 min. Režisierius Burras Steersas. Vaidina: Z.Efronas, T.Lennonas, L.Mann. Įvertinimas 1/4

Siužetas ir kontekstas

Mailas O‘Donelis (M.Perry) mokykloje buvo perspektyvus krepšininkas. Deja, lemiamų varžybų dieną jis sužinojo, kad jo labai mylima mergina Skarlet nėščia. Kitas būtų iš džiaugsmo bėgiojęs po aikštelę kaip ant sparnų, bet ne Maikas. Jis atsisakė žaisti ir, praėjus dvidešimčiai metų, dėl to gailisi. Mat jo gyvenimas nenusisekė, tad savo depresija jis vaišina šeimynykščius. Nenuostabu, kad vaikai su juo nenori bendrauti, o Skarlet (L.Mann) ketina skirtis. Kaip tyčia, likimas, įgavęs kažkokio senuko formą, pasiūlo išeitį. Maiklas vėl taps septyniolikmečiu ir galės ištaisyti savo klaidas. Pavyzdžiui, padėti vaikams pasirinkti teisingus draugus ir įrodyti žmonai, kad jis iš esmės yra labai geras ir ją myli. .

Reziumė

Pavasaris – romantiškų situacijų komedijų metas. Kartais jos paskaninamos mistiniais elementais. Šiuo atveju susidaro keistas įspūdis, kad mums ketina įsiūlyti niekalą. Tai labai pedagogiškas (bet ir infantilus) filmas, į kurį mokytojai turėtų vesti moksleivių klases. Juosta tikrai patiks paauglėms mergaitėms. Filme „Vėl septyniolikos“ akcentuojama, kad nereikia skubėti lytiškai santykiauti, kol nesuradai savo vienintelio mylimojo. Taip pat būtina nenusiminti dėl nelaimingos pirmosios meilės. Tai – ne gyvenimo pabaiga (ir daug kitokių standartinių frazių bei epizodų). O ką pats Maiklas? Jis suprato, kad gimęs šliaužioti, skraidyti, t.y. tapti Š.Jasikevičiumi vis tiek negalės. Gerai, kad bent pavyko susigrąžinti žmoną ir padėti vaikams.

Vienintelė prošvaistė šioje standartinėje ir moralizuojančioje komedijoje – geriausias Maiklo draugas Nedas (T.Lennonas). Tai turtingas nesubrendėlis, gyvenimą leidžiantis prie kompiuterių ekranų ir kolekcionuojantis fantastinių filmų atributiką. Jo mėginimai suvilioti Maiklo mokyklos direktorę yra gan juokingi ir būtų galėję tapti viso filmo ašimi. Bet netapo.

Temos: 1 Recenzija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas