Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 31d. 11:45

„Hana Montana“ arba velniop kaimą

Akimirka iš filmo: tėtis ir dukra
Forumcinemas nuotr. / Akimirka iš filmo: tėtis ir dukra

Jai – šešiolika. Ji turi milijoninę gerbėjų auditoriją, penkis stilistus, tris asmeninius padėjėjus, didžiausią vagonėlį studijoje, privačius mokytojus ir kalną dolerių savo sąskaitoje.

Ji – Miley Cyrus! Viena populiariausių merginų dainininkių pasaulyje. Be to, Miley Cyrus visame pasaulyje rodomo serialo „Hana Montana“ žvaigždė. Serialą visame pasaulyje žiūri beveik 200 milijonų paauglių. Todėl pasibaigus antrajam jo sezonui į didžiuosius ekranus atkeliauja ilgai lauktas filmas, teigiama pranešime spaudai.

Hana Montana – mergaitės pseudonimas. Pati Hana širdyje yra paprasta – žinoma, talentinga – mergaitė, kuriai tiesiog pavyko tinkamu laiku atsidurti reikiamoje vietoje. Tačiau pramogų pasaulio spindesys akina, o populiarumas ir nuolatiniai koncertai – sekina ir atima jėgas bei blaivų protą.

Tą pastebėjęs jos tėvas (jį vaidina žinomas Amerikos „kantri“ muzikos atlikėjas Billy Ray Cyrus – tikrasis Miley Cyrus tėvas) nusprendžia, kad dukrai reikalinga pertrauka. Ir parsiveža ją į gimtąją fermą Tenesio valstijos gilumoje. Kad atitrūkusi nuo pramogų pasaulio dukra prisimintų, pamatytų ir pajaustų tai, kas iš tikrųjų svarbu gyvenime.

Tėtis ir realiame gyvenime ne ką mažiau rūpestingai reguliuoja dukros įnorius bei užgaidas. Be savo tėčio leidimo, kuris kartu yra ir jos vadybininkas, jaunoji žvaigždė nežengia nė žingsnio. Jai pačiai nevalia pasikeisti šukuosenos, jau nekalbant apie dantų kabes ar pinigėlių švaistymą.

„Hannah Montana“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti liepos 31 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas