Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota: 2013 sausio 2d. 13:37

Holivudo pinigų troškimu nepatenkintas Seanas Pennas: „Dabar aktoriai – vartotojiškumo įrankiai“

Seanas Pennas
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Seanas Pennas
Prie visų ryškių savo vaidmenų akorius Seanas Pennas galės prisidurti dar vieną – Los Andželą įbauginusio gangsterio Mikio Koeno. Naujajame amplua S.Pennas Lietuvos kino teatruose pasirodys jau nuo sausio 11 dienos filme „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“).

Prieš premjerą 52-ejų S.Pennas įsiamžino nespalvotoje žurnalo „Esquire“ fotosesijoje. Nors aktorius naujoje juostoje vaidina iš ginklų, narkotikų prekybos ir prostitucijos besipelnantį blogiuką, jis teigė gyvenime smerkiantis vartotojiškumą ir Holivudo siekį kuo daugiau uždirbti.

„Būdamas paaugliu pamilau kiną ir filmus. Kai pats įsitraukiau į kino pasaulį patyriau traumą – žinojau, kaip kuriami filmai, dėl kurių pamilau šią industriją, tačiau tokioms juostoms nebebuvo skiriamas finansavimas. Buvau tarsi spąstuose – versle, kuriame mano mylima idėja įmanoma, tačiau neįgyvendinama“, – prisipažino S.Pennas, pridurdamas, kad pats save laiko „nedidelio biudžeto filmų“ aktoriumi.

Anot jo, kino pasaulis dabar pasikeitė kardinaliai ir tapo paviršutiniškas. „Kai augau ir pasirodydavo naujas filmas, tarkime, su Robertu De Niro, tai buvo kultūrinis įvykis. Toks aktorius turėjo didžiulį žmonių pasitikėjimą, misiją, kuri buvo intymi ir pasiekė kiekvieną žiūrovą. Tačiau dabar aktoriai – vartotojiškumo įrankiai, nuoširdumo liko labai mažai, tad nenuostabu, kad jo mažai liko ir kiną žiūrinčių žmonių santykiuose“, – svarstė S.Pennas.

Žinomas aktorius tikino, kad naujoji juosta „Gangsterių medžiotojai“ jam labai patiko – tik todėl ir sutikęs filmuotis. „Tokių filmų mažai ir besistengiančių dirbti aktorių taip pat, tad buvo vienas malonumas dirbti su puikia komanda. Dėl susiklosčiusios situacijos aktorius kaltinu lygiai tiek pat, kiek ir visą kino verslą. Žinau, kad visi nori pinigų, visi yra kažkieno veidais, parduoda juvelyrinius dirbinius ir kvepalus. Man tai nepriimtina. Taip žmogus praranda savo išskirtinumą. O tik aktoriaus išskirtinumas leidžia jam su žiūrovu užmegzti intymų ryšį“, – kalbėjo S.Pennas.

Pamatyti S.Penno „Esquire“ fotosesijos nuotraukas ir išgirsti interviu ištraukas galite čia.

Naujausias filmukas apie juostą „Gangsterių medžiotojai“ su aktorių atsiliepimais:

VIDEO: Gangster Squad Featurette (2013) - Ryan Gosling Movie HD

Aštraus veiksmo ir pašėlusių susišaudymų prisotintas kokybiškas veiksmo trileris „Gangsterių medžiotojai“ Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 11 dieną.

Filmo „Gangsterių medžiotojai“ anonsas:

VIDEO: Gangster Squad - Official Trailer #2 (HD)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Seanas Pennas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:17
01:25
03:30

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams