Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Holivudo rinktiniai“ į kino filmo peržiūrą kviečia visas Ievas

Kvietimas į filmo „Viskas apie Ievą“ peržiūrą.
Organizatorių nuotr. / Kvietimas į filmo „Viskas apie Ievą“ peržiūrą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį ketvirtadienį visos Kaune gyvenančios ar besisvečiuojančios Ievos, visi jas pažįstantys ar norintys susipažinti yra kviečiami sužinoti visą tiesą apie Ievas apsilankius nemokamoje Josepho L.Mankiewicziaus filmo „Viskas apie Ievą“ peržiūroje.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, jog Laisvės alėjos restorane „Miesto sodas“ ketvirtadienio vakarais atgimsta kino legendos. Jau antrą kartą restorane įvyks „Volfas Engelman“ inicijuotas geriausių kino juostų peržiūrų vakaras „Holivudo rinktiniai“. Šį ketvirtadienį žiūrovams pristatomas Josepho L.Mankiewicziaus filmas „Viskas apie Ievą“ (1950 m., angl. „All about Eve“). Dėl intriguojančio scenarijaus ir profesionalių aktorių kolektyvo ši kino juosta buvo pripažinta žiūrovų bei kritikų ir sulaukė itin didelio pasisekimo. Ji buvo nominuota 14 ir gavo 6 „Oskarus“, tarp kurių minimi ir apdovanojimai už geriausią filmą bei scenarijų. Taip pat kino juostoje galite išvysti dar jauną ir niekam nežinomą aktorę Marilyn Monroe, kuri netrukus po filmo pasirodymo tapo viena populiariausių Holivudo įžymybių.

Apie šią alaus daryklos „Volfas Engelman“ inicijuotą kino juostos peržiūrą kalba ir garsus kino kritikas Gediminas Jankauskas: „J.L.Mankiewiczius, Holivudo kino istorijoje žinomas kaip epinių istorinės tematikos filmų („Julijus Cezaris“, „Kleopatra“) kūrėjas. Bet „Viskas apie Ievą“ yra visiška tokio kino priešingybė. Seną gerą spektaklį primenantis filmo veiksmas rutuliuojasi teatre ir gerai atkuria jo užkulisinį gyvenimą, kupiną aistrų, pavydo, intrigų ir neišsipildžiusių vilčių. Pagrindiniu smuiku čia griežia senstanti trupės lyderė Margo, kurią įkvėptai suvaidino legendinė aktorė Bette Davis. Bet netrukus ji pradeda užleisti pozicijas tylenei Ievai Harington (akt. Anne Baxter).“

„Holivudo rinktiniai“ peržiūros bus rengiamos visą vasarą. Kiekvieną ketvirtadienio vakarą 20 val. kino mėgėjams pristatomi geriausi visų laikų kino filmai, o artimiausiomis savaitėmis yra numatyta parodyti tokius filmus, kaip Victoro Flemingo „Vėjo nublokšti“ (1939 m., ang. „Gone With the Wind“) ir Charleso Chaplino „Didmiesčio žiburiai“ (1931 m., ang. „City Lights“).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau