TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Hugh Jackmanas filme „Grūdintas plienas“ įkūnijo visišką savo priešingybę

Hugh Jackmanas
Kino kūrėjų nuotr. / Hugh Jackmanas
Šaltinis: 15min
0
A A

Aktorius Hugh Jackmanas – vienas tų žmonių, kurių nereikia pristatinėti. Talentingas aktorius ir publikos numylėtinis naujausiame savo filme geležiniais gniaužtais triuškina varžovus. Ironiška. Tačiau gyvenimiška.

Iš pirmo žvilgsnio idealus vyras – žavingas, mylintis dviejų vaikų tėvas ir sėkmingas aktorius filme „Grūdintas plienas“ („Real Steel“) įkūnijo, regis, visišką savo priešingybę. Čarlis Kentonas – buvęs boksininkas, ne itin malonus tipas, nesėkmingai bandantis užsidirbti pinigų pragyvenimui ir visiškai nekreipiantis dėmesio į savo sūnų. „Nors nesu idealus tėvas, tačiau tikiu, kad esu geresnis už Čarlį Kentoną“, – taip apie savo herojų interviu juokauja aktorius H.Jackmanas.

Paklaustas, kaip ruošėsi vaidmeniui, vyras džiaugėsi, kad vaidino savo karjerą jau baigusį boksininką. „Kadangi Čarlis – buvęs boksininkas, man nereikėjo ilgus mėnesius lieti prakaito sporto salėje. Kadaise kolega Willas Smithas pasakė, kad lengviau nuolat palaikyti sportinę formą, negu ją įgyti iš naujo. Todėl kai tik kiek apsileidžiu, visuomet prisimenu šį jo posakį ir leidžiuosi į sporto salę. Nepaisant to, kad nuolat sportuoju, prieš prasidedant „Grūdinto plieno“ filmavimams svarstyklės rodė septyniais kilogramais didesnį svorį negu man įprasta. Tuomet režisierius Shawnas Levy pasivedėjo mane į šoną ir pasakė, kad mes esame Holivude, vadinasi, man teks numesti kelis kilogramus“, – su šypsena veide prisiminė vyras, filmo „Grūdintas plienas“ režisierių S.Levy vadinantis geriausiu kada nors jo sutiktu režisieriumi ir teigiantis, kad dirbti kartu buvo daugiau malonu negu sudėtinga.

Pats režisierius S.Levy šiltai atsiliepia apie naująjį savo filmą ir, nepaisant patirties trūkumo kuriant mokslinės fantastikos ar veiksmo filmus, „Grūdintą plieną“ vadina kietu riešutėliu. „Tik nedaug kas žino, kad šiame filme robotai ir boksas užima tik 30 procentų visų ekrane matomų įvykių, o likę 70 procentų filmo pasakoja apie žmonių tarpusavio santykius ir patį gyvenimą“, – replikavo režisierius ir išdavė, kad tai viena iš priežasčių, kodėl filmas bus rodomas IMAX, o ne 3D formatu. „Jeigu 80 procentų filmo pasakotų apie boksą ir robotus, aš net nedvejodamas būčiau filmavęs 3D  formatu, tačiau dabar manau, kad mano sprendimas filmą pristatyti IMAX formatu ir 35 mm juostoje buvo teisingas“, – pasakojo režisierius S.Levy ir užsiminė apie mėgstamiausią savo pokalbių temą – muziką.

Filmo garso takelis – hiphopo ir elektroninės muzikos mišinys. Kalbama, kad filmo garso takelį kūrė daugybė muzikantų, ir nors juostos kūrėjai neatskleidė visų pavardžių, jau žinoma, kad filme išgirsime „Limp Bizkit“, Eminemo, Timbalando, „Rage Against the Machine“, „The Crystal Method“, 50 Cent, „Foo Fighters“ ir „Beastie Boys“ atliekamus kūrinius.

Prie filmo kūrimo prisidėjo ir daugiau įžymybių – garsus aštuntojo dešimtmečio boksininkas Sugar Ray Leonardas tapo pagrindiniu filmo konsultantu bokso klausimais, o aktorė Evangeline Lilly, daugeliui kino mėgėjų labiau žinoma kaip Keitė iš serialo „Dingę“ („Lost“), filme „Grūdintas plienas“ atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Režisierius Shawnas Levy teigė, kad suteikė Evangeline visas galimybes atsiskleisti ir parodyti, ką ji gali padaryti didžiajame ekrane. „Ir ji atsiskleidė taip nuostabiai, kaip gėlės sužydi pavasarį“, – romantiškai aktorę apibūdino režisierius, užsiminęs, kadfilmavimo aikštelėje ji atidavė visas jėgas ir parodė viską, ką gali.

„Grūdintas plienas“ kinuose bus rodomas nuo lapkričio 4 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau