Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hughas Grantas: „Niekada nemaniau, kad man pasiūlys vaidinti kanibalų genties vadą“

Hughas Grantas filme „Debesų žemėlapis“
Kadras iš filmo / Hughas Grantas filme „Debesų žemėlapis“
Šaltinis: 15min
0
A A

Netikėtas, vienas labiausiai pasaulį šiemet nustebinusių ir suintrigavusių filmų „Debesų žemėlapis“ (angl. „Cloud Atlas“) jau lapkritį pasieks Lietuvos kino teatrus. Jo kūrėjai pristatė gerbėjams naujausią siužetą, pavadintą „Aktoriaus svajonė“, kuriame galima iš arčiau išvysti netikėtuose amplua šioje juostoje pasirodančias kino pasaulio žvaigždes.

Viena filmo pažibų – Hughas Grantas – dar anksčiau pasakojo, kad „Debesų žemėlapio“ scenarijus išskirtinis – itin ambicingas ir parašytas su didžiuliu vaizduotės polėkiu.

„Aš niekada nemaniau, kad man pasiūlys vaidinti kanibalų genties vadą“, – teigė jis.

„Kiekvienam aktoriui teko vaidinti keturis, penkis ar net šešis herojus. Tai visiškai kitoks kinas, tai – tikras spektaklis. Man teko įkūnyti ir vyrą, ir žydę moterį – vaidmenis, kurių nebūčiau įsivaizdavusi net beprotiškiausiose savo svajonėse“, – naujajame filmuke sakė žavioji Halle Berry. Ji prisipažino, kad būdavo smagu matyti kolegas grimerinėje.

„Kartais žvilgtelėdavau į žmogų ir tik po to suprasdavau, kad nepažinau Hugh Granto“, – šypsojosi ji.

Visa filmo komanda buvo taip sužavėta neįtikėtinais pokyčiais ir pojūčiais filmavimo aikštelėje, kad jiems šis darbas tapo neįtikėtinu žaidimu ir atrakcija, kurios nė vienas dar nebuvo patyręs.

„Būčiau vilkėjusi bet kokį kostiumą, bet kokią priklijuojamą nosį ar smakrą, kad tik būčiau viso to dalimi“, – tikino garsioji aktorė Susan Sarandon.

VIDEO: Cloud Atlas - "An Actor's Dream" Featurette

Kiti „Debesų žemėlapio“ komandos nariai akcentavo naujojo, jau kritikų puikiai sutikto ir pripažinto, režisierių Lanos ir Andy Wachowski bei Tomo Tykwerio darbo išskirtinumą ir plačius užmojus, įrodžiusius, kad kine galima padaryti dar daugiau, nei manyta iki šiol. Aktoriai filme pasikeičia neatpažįstamai – skirtingose epizoduose keičiasi ne tik jų tautybė, bet ir plaukų, odos spalva, jie tampa visiškai nepanašūs į ankstesnius herojus.

Nors filme, atrodo, pasirodo daugybė aktorių, kone visus vaidmenis atliko maždaug 10 žmonių. Pavyzdžiui, Tomas Hanksas ir Halle Berry atlieka po šešis skirtingus vaidmenis, o aktoriai Benas Whishawas ir Jimas Sturgessas – po penkis.

VIDEO: Cloud Atlas Extensive Inside Look

„Debesų žemėlapis“ pasakoja šešias istorijas, kurios vyksta skirtingose pasaulio vietose ir skirtingu laiku. Vienu įdomiausių 2012-ųjų filmų tituluojamas įspūdingas kino epas „Debesų žemėlapis“ Lietuvos kino teatruose – nuo lapkričio 23 dienos.

VIDEO: DEBESŲ ŽEMĖLAPIS - įspūdingas kino epas nuo lapkričio 23 d. (titruotas lietuviškai)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau