Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į kino teatrą „Pasaka“ sugrįžta šeimyniniai „Savaitgaliai su Pasaka”

Savaitgalis su Pasaka
Renginio plakatas / Savaitgalis su Pasaka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šio šeštadienio, spalio 1 dienos, į kino teatrą „Pasaka” sugrįžta jau tradicija tapę renginiai visai šeimai „Savaitgalis su Pasaka“. Praėjusiais metais kino teatre pradėtas vykdyti projektas susideda iš dviejų dalių: ikimokyklinio amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtų kūrybinių dirbtuvėlių bei šeimos kino seanso.

Šiais metais „Savaitgalis su pasaka“ šeimas pasitinka su dar įvairesne ir gausesne programa. Nuo pirmojo spalio savaitgalio startuojantys renginiai vyks kiekvieną šeštadienį 15 valandą, o jų metu penki skirtingas kūrybos sritis atstovaujantys projekto partneriai – „Savaitgalio su Pasaka” meistrai – kiekvienam susitikimui paruoš skirtingą dirbtuvėlių programą.

Projektą pradės garsų meistrai – tarptautinė muzikos mokykla „Kinder Musik”. Jie muzikinės laboratorijos dalyvius pakvies pažinti garsus ir paslaptingą muzikos pasaulį, augti draugiškoje aplinkoje, susipžinti ir susidraugauti su bendraamžiais. Po valandos trukmės kūrybinių užsiėmimų renginio dalyvių lauks nuotaikingo kino filmo visai šeimai peržiūra.

Projekto „Savaitgalis su pasaka“ bendradarbiai – ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Vaikystės sodas” – jau antrus metus skatins šeimyninių skaitymų tradicijas kino teatre. Dirbtuvėlių metu dalyvių laukia teatralizuoti klasikinių pasakų skaitymai  bei „gyvi”, improvizuoti naujų pasakaičių kūrimai, į kuriuos bus įtraukiami visi renginio dalyviai.

Artimiausias renginys, kurį ves pasakaičių meistras, įvyks spalio 8 dieną.

Menų meistras – meno mokykla „Baltas lapas” – projekto dalyvių kino teatre lauks spalio 15 dieną. Dailės dirbtuvėlių metu meistras mokys piešti nesudėtingus ir smagius objektus, supažindins su spalvomis ir jų deriniais, ugdys bei skatins kūrybiškumą.

Dar vienas ypatingas projekto „Savaitgalis su Pasaka“ partneris – Vilniaus teatras „Lėlė”. Šių dirbtuvėlių metu dalyviai turės galimybę susipažinti su teatro užkulisiais, mokysis vaidybos su lėlėmis gudrybių bei patys išbandys jmarionečių valdymo meną. Lėlių teatro meistras į susitikimą kino teatre „Pasaka” pakvies spalio 22 dieną.

Na, o paskutinio mėnesio šeštadienio dirbtuvėlės dedikuojamos žaislų kūrimui. Žaislų meistras – vaikiškų prekių parduotuvė „Medinis arkliukas“ – šeimas mokys kurti ekologiškus, aplinkai draugiškus žaisliukus.

Projektas „Savaitgalis su Pasaka“ kūrybiško bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjų laukia nuo šio šeštadienio, spalio 1 dienos, 15 val., kino teatre „Pasaka”. Šiais renginiais organizatoriai siekia skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau