Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 2d. 10:00

Į kino teatrus kvies geriausios pasaulio reklamos (video)

Kanų liūtai 2009
Miglės Morkūnaitės nuotr. / Kanų liūtai 2009

Lapkričio 18-ąją, 22 val. penkių didžiausių Lietuvos miestų gyventojai turės unikalią galimybę išvysti geriausias pasaulio reklamas. Į unikalų pusantros valandos trukmės reklamos seansą kviečia tarptautinio reklamos festivalio „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“) atstovai Lietuvoje – laikraštis „15min“.

Programa, sudaryta iš prestižinius „Kanų liūtų“ apdovanojimus šiemet pelniusių reklaminių vaizdo klipų, bus rodoma Vilniuje, Kaune, Panevėžyje bei Šiauliuose kino teatruose ,„Forum Cinemas“ ir Klaipėdoje, kino teatre „Cinamon“.

„Išradingi, netikėti, šokiruojantys darbai kasmet atskleidžia vis kitokias reklamos rinkos tendencijas“, – sako festivalio „Kanų liūtai“ atstovo Lietuvoje – „15min“ – rinkodaros vadovas Arnoldas Rogoznyj. – „Šiemet, įkvėpti dominuojančių ekonominės recesijos motyvų, festivalio darbai vis dėlto įrodė, kad kritikuojama ir peikiama vartotojiška kultūra gali būti žavi, įkvepianti ir socialiai motyvuota“.

Šių metų „Kanų liūtų“ reklamos festivaliui buvo pateikta beveik 23 tūkstančiai darbų iš 86 valstybių. Darbų – nugalėtojų peržiūra kasmet sutraukia ne tik Lietuvos reklamos rinkos specialistus ir reklama besidominčius, bet ir įkvėpimo bei kūrybiškumo kasdienybėje ieškančius žmones.

Tarptautinis „Kanų liūtų” („Cannes Lions“) reklamos festivalis – didžiausias pasaulyje šio žanro renginys, kuriame pripažinti reklamos lyderiai ir reklamos guru kaunasi tiek tarpusavyje, tiek ir su talentingais naujokais. Kasmet Viduržiemio jūros pakrantėje, Kanuose, susirenka daugiau kaip dešimt tūkstančių reklamos kūrėjų, jos užsakovų, rinkodaros bei žiniasklaidos atstovų iš beveik šimto pasaulio šalių. Festivalio metu apdovanojami spaudos, TV, radijo, lauko, pardavimų skatinimo, žiniasklaidos planavimo, ryšių su visuomene, savireklamos projektai. Laimėtojai gauna aukso, sidabro, bronzos ir „Grand Prix“ apdovanojimus bei prestižinius „Liūto trofėjus“.

Geriausių reklamų peržiūros organizuojamos kasmet nuo 2007 m. – kai oficialiu festivalio atstovu Lietuvoje tapo nemokamas laikraštis „15min“. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, netruks staigmenų žiūrovams – Vilniuje bus siūloma tapti reklaminio klipo herojais ir nusifilmuoti socialinėje reklamoje.

Specialaus kino seanso bilieto kaina – 20 Lt, su ,„Forum Cinemas“ kino klubo kortele bei Omni ID kortele – 18 Lt, perkant 15 bilietų – kaina 15 Lt. Siekiant išsaugoti autentiškumą, programa bus rodoma originalo kalba. Pirmuosius bilietus į renginį jau galima įsigyti kino teatrų kasose arba kino teatro „Forum Cinemas“ tinklalapyje. 

VIDEO: Geriausios Kanų Liūtų reklamos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos