Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 4d. 14:42

Į Lietuvos kino ekranus Agnė Ditkovskytė grįžta su legendiniu prancūzų Alainu Delonu

Filmo „Su Naujaisiais, mamos!“ aktoriai
Filmo Filme „Su Naujaisiais, mamos!“ kūrėjų nuotr. / Filmo „Su Naujaisiais, mamos!“ aktoriai

Penktadienį Lietuvos kino teatrus pasiekė kultinės rusų juostos „Mamos“ tęsinys „Su Naujaisiais, mamos!“ Nuotaikingame filme vieną iš vaidmenų kuria žavingoji Agnė Ditkovskytė, po vestuvių pasirinkusi vyro pavardę ir tapusi Čadova. Lietuvių kilmės aktorė lyrinėje komedijoje vaidina ne tik su ryškiausiu Rusijos žvaigždynu, bet ir su legendiniu prancūzų aktoriumi Alainu Delonu.

„Esu įsitikinęs, kad jūs nepasigailėsite atėję į šį filmą, – per premjerą Maskvoje prisipažino A.Delonas. – Šiame filme vaidina išties nuostabios aktorės. Nors šiame filme mano vaidmuo nėra didelis, tačiau džiaugiuosi pažintimi su šia puikia juosta ir jos kūrybine grupe.“

Beje, filme vaidinę vyrai prisipažino, kad po filmo peržiūros verkė ne tik moterys, bet ir jie patys, ir visi stipriosios lyties žiūrovai salėje, skubėję skambinti savo mamoms.

Juostoje „Su Naujaisiais, mamos!“ pasakojamos penkios skirtingos istorijos apie brangiausius žmones planetoje – mamas. Vienoje istorijoje pasakojama apie mamą, kurios sūnus muzikos studijas Maskvoje iškeitė į striptizo šokėjo amatą. Kitas pasakojimas apie dviejų pradinukių mamą, kuri kovoja dėl savo dukrų. Dar viena istorija atskleidžia, ką išgyvena jauna neišvaizdi mergaitė, kompleksuojanti dėl to, jog nėra tokia nuostabi, kaip jos gražuolė mama. Filme pasakojama ir apie trisdešimtmetį vyrą, vis dar tebegyvenantį su mama ir nusprendusį įgyvendinti jos svajonę pamatyti Paryžių. Svajonių mieste mamytė išvys ne tik išsvajotąją įsimylėjėlių sostinę, bet ir susipažins su pačiu Alainu Delonu, kurį jis pats, beje, ir vaidina.

Juostoje „Su Naujaisiais, mamos!“ vaidina visas Rusijos aktorių žvaigždynas: Jelizaveta Bojarskaja, Jekaterina Klimova, Irina Rozanova, Tatjana Vasiljeva, Svetlana Ivanova, Jekaterina Vilkova, Pavelas Volia, Konstantinas Kriukovas, lietuvė Agnė Ditkovskytė, Maksimas Matvejevas, Garikas Charlamovas ir, žinoma, Alainas Delonas.

Lietuviškai titruotas filmo anonsas:

VIDEO: MAMI HNY TRL51 TFB LTSUB

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/