Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

IFFR Live 2017: Roterdamo kino festivalis atkeliauja į Vilnių

Kadras iš filmo „Vestuvės“
Kadras iš filmo „Vestuvės“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Sausio 27 – 29 dienomis „Pasakos“ kino teatro lankytojų laukia išskirtinė galimybė pasinerti į tarptautinio Roterdamo kino festivalio (IFFR) sūkurį – virtualiai papildyti festivalio žiūrovų gretas, išvysti naujausius filmus ir pabendrauti su kino kūrėjais.

Trečią kartą organizuojamas ir pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis kino renginys „IFFR Live“ šiemet į didžiausią kino seansą visame pasaulyje suburs daugiau nei 45 kino teatrus visoje Europoje ir už jos ribų.

„IFFR Live“ programoje bus pristatyti penki naujausi europietiški filmai. Seansai vyks tuo pačiu metu visuose kino teatruose ir bus lydimi tiesiogiai iš Roterdamo transliuojamų pristatymų bei susitikimų su kūrėjais. Po filmų peržiūrų publika turės galimybę dalyvauti susitikimuose su kūrybinėmis grupėmis, pateikti klausimus ir dalintis įspūdžiais socialiniame tinkle „Twitter“, naudojant žymę #livecinema.

Žiūrovai išvys dokumentikos ir fikcijos elementus pinantį pasakojimą apie liūtų dresuotoją „Misteris Visata“ (Mister Universo, 2016), skandinaviško kino gerbėjus džiugins komplikuotus dviejų menininkų – tėvo ir sūnaus santykius narpliojanti istorija „Vyras“ (Mesteren, 2017). Įtemptų dramų mėgėjų laukia skirtingais kino formatais filmuota, cinéma vérité stilistikai artima drama „Namai“ (Home, 2016). „Vestuvės“ (Noces, 2016) papasakos apie Belgijos emigrantų problemas, kylančias iš tradicijų ir gyvenimo modernioje europietiškoje visuomenėje susidūrimo, o spalvingas ir ekspresyvus „Milžinas“ (Jätten, 2016) leis kitaip pažvelgti į negalios ir jos vaizdavimo kine iššūkius. Visi filmai bus rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais.

Jau 46-tą kartą rengiamas tarptautinis Roterdamo kino festivalis laikomas vienu svarbiausių ir autoritetingiausių kino renginių pasaulyje. Festivalis suburia nepriklausomo, autorinio ir eksperimentinio kino profesionalus iš viso pasaulio, aktyviai remia nepriklausomo kino kūrimą, skiria stipendijas finansavimo ieškantiems besivystančių pasaulio šalių kino kūrėjams.

Daugiau informacijos – www.kinopasaka.lt

VIDEO: Home - Trailer
VIDEO: The Man - Trailer
VIDEO: Mister Universo - Trailer
VIDEO: Noces - Trailer
VIDEO: The Giant - Trailer

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą