Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 11d. 10:33

Internete pradėtas platinti Donato Vaišnoro filmas „Rožinė suknelė“

Filmo „Rožinė suknelė“ kadras
Filmo kūrėjų nuotr. / Filmo „Rožinė suknelė“ kadras

Šeštadienį internete pradėtas platinti naujas lietuviškas vaidybinis filmas “Rožinė suknelė” (režisierius Donatas Vaišnoras).

Išplatiname pranešime spaudai teigiama, kad tai istorija apie jaunus kino avantiūristus,  kurie išsikėlė sau tikslą be pinigų sukurti pilnavertį kelio filmą. Filmo teritorija gana plati – veiksmas vyksta Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, todėl bendražygiams tenka daug ko atsisakyti vardan šio tikslo. Aukos tokios didelės, kad kiekvienas pradeda jaustis prodiuseriu ir nori, kad projektas vyktų pagal jo įsivaizdavimą. Prasideda konfliktai, intrigos, skandalai... – žodžiu, vienas vaikas dešimt auklių. Įtampa didėja kiekvieną akimirką, aistros verda dėl kiekvienos mizanscenos, dėl kiekvienos replikos ir, galiausiai,  komanda sukyla prieš tironą režisierių. Sukyla ir nebežino, ką daryti toliau.

„Rožinė suknelė“ buvo kuriama „totalinio kino“ principu, kada filmavimo grupės gyvenimo sąlygos maksimaliai priartinamos prie scenarijaus personažų sąlygų. Taip susiklosčiusiomis aplinkybėmis puikiai pasinaudojo aktorė Kristina Bertašiūtė (ji filme atliko making-off'o režisierės vaidmenį) ir sukūrė savo dokumentinį filmą „Purvinasis septynetas“, pasakojantį apie visas kino kūrimo peripetijas nuo pačios apačios – klasikinio „kastingo ant kušetės“ iki pat šlovės viršūnės – žmogžudystės ant Kanų festivalio laiptų...

Projekte dalyvavo aktoriai: Andrius Povilauskas, Austėja Lukaitė, Martynas Vaidotas ir Kristina Bertašiūtė, operatorius Giedrius Svirskis, kompozitorius Marijus Bernotas(grupė„Sportas“).

Filmas „Rožinė suknelė“:

VIDEO: Pink Dress road movie

Filmas „Purvinasis septynetas“:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas