Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš AXX festivalio išaugo dar vienas filmas

Filmo „Kutenimai“ filmavimas
"Mindoza films" nuotr. / Filmo „Kutenimai“ filmavimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Po AXX festivalio konkurso vėliava yra sukurti ir parodyti 35 filmai: 2 pilnametražiai – „ZERO alyvinė Lietuva“ ir „Keturios susikertančios tiesės“, 33 trumpo metro filmai tokie kaip „Ponas pimpis“, „Mandabalu“ ir daugelis kitų.

Naujas filmas „Kutenimai“ – tai dar vienas pilnametražis filmas, apie kurį iki šios dienos dar negalima buvo kalbėti ir pasakoti, nes šio filmo istorija labai priklausė nuo filmo montažo.

Kino juosta buvo kuriama labai subtiliais būdais – visi filmo kūrėjai savotiškai interpretavo ir kūrė. Filmas buvo permontuotas tris kartus, jo istorija nuo montažo kito, bet pagaliau kūrėjai priėjo galutinį sprendimą ir filmas įgavo savo tikrovišką istoriją.

Tai pasakojimas apie mus, norinčius gyventi aistringai, gražiai, jausti gyvenimo pilnatvę, imti iš gyvenimo viską, ką jis mums duoda. Tačiau dažnai gyvenimas pasiūlo tiesiog vienatvę ir nieko daugiau. Norėdami pabėgti nuo to vienišumo jausmo, mes tampame kerštingi ir pikti, mes ryžtamės dėl to net žudyti, mes tampame nekontroliuojami ir galime taškytis krauju aistringiau už žudikus. Tai – verdantis kraujas mumyse, kuris neleidžia susitaikyti su praradimais ir tokiais, kokie esame.

Kai kenčiame, neatsispiriame pagundai priversti kentėti ir kitus. Ir tai mums puikiai sekasi.

Filmo režisierius – Romualdas Lavrynovičius

Pagrindiniai aktoriai - Olga Generalova ir Jan Dravel

Filmo kompozitorius – Andrius Račinskas

Filmas „Kutenimai“ planuojamas rodyti kino teatruose rugsėjo-spalio mėnesiais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą