Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 gegužės 6d. 15:54

Įspūdingiausias parkūro šou filme „13 rajonas: plytų rūmai“

Filmo „13 rajonas: plytų rūmai“ kadras. Top films archyvo nuotr.
Filmo „13 rajonas: plytų rūmai“ kadras. Top films archyvo nuotr.
Gegužės 16 dieną į Lietuvos kino ekranus atkeliaus efektingas ir adrenalinu persmelktas veiksmo trileris „13 rajonas: plytų rūmai“. Tai filmas apie dviejų skirtingų, tačiau tą patį tikslą turinčių vyrų nuotykį pavojingiausiame Detroito miesto gete, kuriame apsistoję labiausiai nesuvaldomi kriminaliniai elementai. Vyrų tikslas – sustabdyti geto vadeivos siautulingą perversmą mieste ir norą susprogdinti kelis svarbius šaliai ekonominius taškus. Apsiginklavę kantrybe ir puikia kovine parengtimi, parkūrą įvaldę policininkas ir vietinis nusikaltėlis stoja į tikrą karą su nesuvaldomais priešininkais.

„13 rajonas: plytų rūmai“ – tai trečias legendinio prancūzų režisieriaus Luco Bessono prodiuserinis, „parkūro“ pripildytas ir įtempto siužeto veiksmo trileris apie policininką ir gatvės chuliganą, kuriems susivienijus dreba net patys didžiausi gangsteriai. „Leono“, ‚Penkto elemento“ ir „Taksi kūrėjas“ pristato žymiai brutalesnį, efektingesnį, daugiau adrenalino turinti nuotykį, kuriame nė vienai minutei nestokojama firminio prancūzų humoro ir nerealių kaskadinių triukų, papildančių siužetinės filmo linijos eigą. Režisieriaus kėdę užėmė mažai žinomas, tačiau jau seniai su tokio žanro veiksmo filmais dirbantis Camille‘is Delamarre‘is, dirbęs su „Transporteris 3“, „Pagrobimu“ ir „Kolumbiana“. Jam ši juosta yra pirmas rimtas pilnametražis režisūrinis projektas.

VIDEO: „13 rajonas: plytų rūmai" (Brick mansions) anonsas - titruotas lietuviškai

Vienu didžiausiu filmo akcentu tampa ir aktorių kolektyvas, tarp kurių galima pamatyti paskutinį savo pilną vaidmenį atlikusį neseniai anapilin iškeliavusį „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždę Paulą Walkerį, kuris visus triukus atlikos be kaskadininko pagalbos. Taip pat į filmą grįžta ankstesnių „13 rajono“ dalių aktorius Davidas Belle‘as, kuris šį sykį žymiai efektingiau atliko savo vaidinamą personažą. Tokį duetą vainikuoja buvęs Wu-Tang Clano narys RZA, prisidėjęs ir prie filmo garso takelio darbų.

Filmo „13 rajonas: plytų rūmai“ premjera Lietuvoje gegužės 16d. Top films nuotr.
Filmo „13 rajonas: plytų rūmai“ premjera Lietuvoje gegužės 16d. Top films nuotr.

„Kiek reikia praeiti išbandymų ir kokia turi būti kovinė parengtis, kad išgyventum banditų valdomame gete?“ – atsakymą į šį klausimą gausite pasižiūrėję naujausią Luco Bessono darbą „13 rajonas: plytų rūmai“ jau nuo gegužės 16 dienos visuose Lietuvos kino teatruose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata