Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 7d. 18:03

Jei būtų nemirtingas, aktorius Hawke‘as lakstytų motociklu ir daug rūkytų (video)

Filmas „Aušros kariai“
Kadras iš filmo / Filmas „Aušros kariai“

Jeigu būtų vampyras ir gyventų per amžius, tuomet Ethane‘as Hawke‘as niekada nemestų rūkyti ir tai darytų su pasimėgavimu be perstojo.

Aktorius prisipažįsta, jog vampyro vaidmuo brolių Spierigų filme „Aušros kariai“ davė jam daug peno apmąstymams apie tai, koks būtų nemirtingojo gyvenimas. Kiek daug nutrūktgalviškų idėjų galima būtų įgyvendinti visiškai nesibaiminant nelaimingų atsitikimų.

„Žinant gyvenimo ribas, kiekviena jo nugyventa diena yra brangi. Tuo tarpu man įdomu, kaip viskas pasikeistų, jeigu mes taptume nemirtingi. Tai mane vilioja, nes galėčiau strimgalviais lakstyti motociklu ir rūkyti cigaretę po cigaretės“, – nemirtingumo privilegijas išdėstė aktorius.

Aktorius, šiais metais švęsiantis savo keturiasdešimtį, teigia, jog dabar jis išgyvena laimingiausias gyvenimo akimirkas ir jaučia, jog dar ne viską spėjo įgyvendinti.

„Dabar darau tiek daug visko, ko anksčiau bijodavau imtis. Būdamas jaunas, labiau galvodavau, kas gali atsitikti vienu ar kitu atveju. Dabar daugiau gyvenu vadovaudamasis taisykle: vidutinės pastangos atneša vidutinius rezultatus“, – savo emocijomis apie gyvenimą dalijosi aktorius.

Ethanas Hawke‘as siaubo trileryje „Aušros kariai“ įkūnija nemirtingą mokslininką vampyrą, eksperimentuojantį su žmonėmis tam, kad atrastų būdą, kaip išsaugoti vampyrų rasę. Priešingai nei kitiems jo bejausmiams gentainiams, mokslininkui kartu rūpi ir žmonių išlikimas. „Aušros kariuose“ režisieriai vampyrus demonstruoja kaip išsilavinusią, kultūringą ir išprususią monstrų visuomenę, gyvenančią naktimis. Pagrindinis jų prasimaitinimo šaltinis – žmonės.

„Mes nenorėjome per daug sugriauti vampyrams taikytinų taisyklių, tačiau norėjome sukurti kažką kitokio. Taip pat norėjome žmonėms perduoti socialinį komentarą, tačiau pernelyg daug nemoralizuodami ir nepiršdami savo nuomonės“, – apie filmą pasakojo jo kūrėjai broliai Michaelas ir Peteris Spierigai.

Filmas „Aušros kariai“ kinuose nuo sausio 8 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/