Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jonah Hillas: „Channingas Tatumas vienintelis nepritrūko drąsos grįžti į vidurinę“

Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujasis filmas „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street”) jau pakeliui į Lietuvos kino teatrus. Šioje juostoje žiūrovai išvys netikėtą duetą – porininkais tapę komikas Jonah Hillas ir veiksmo bei romantinių filmų aktorius Channingas Tatumas mėgins išaiškinti ir sulaikyti vidurinės mokyklos narkotikų prekeivį. Kaip jauniesiems policininkams seksis persikūnyti į moksleivius, publika išvys jau kovo 16 dieną.

„Nevykėliai po priedanga“ – tai filmas, sukurtas pagal devintajame dešimtmetyje Amerikoje itin populiarų to paties pavadinimo serialą, kuriame įsislaptinusį policininką vaidino jaunasis Johnny Deppas. Interviu tinklalapiui Popsugar.com 28-erių Jonah Hillas, kuris yra ir filmo scenarijaus bendraautoris bei prodiuseris, sakė pirmąsyk sužinojęs apie „Nevykėlių po priedanga“ gimimą prieš penkerius metus. „Tąsyk užverčiau akis, kaip ir bet kuris, sužinojęs, kad iš serialo norima sukurti filmą. Pirma mintis – kad siekiama susišluoti pinigus iš to, kas jau buvo populiaru. Tačiau pagalvojęs sutikau ir mes pasiruošę įrodyti, kad filmas geresnis nei gali pasirodyti iš aprašymo“, – kalbėjo aktorius.

ACME Film archyvo nuotr./Kadras ia filmo Nevykėliai po priedanga
„ACME Film“ archyvo nuotr./Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga“

Anot J.Hillo, Ch.Tatumui, kuriam balandžio pabaigoje sueis 32-eji, praktiškai buvo lemta tapti jo porininku. „Įsivaizdavome, kad Šmidtas būsiu aš, o Dženką įkūnys veiksmo filmų žvaigždė. Tačiau reikėjo aktoriaus, kuris ryžtųsi filmuotis visiškai kitokiame filme nei yra pratęs, o Channingas yra būtent toks. Jis geriausiai tiko šiam vaidmeniui. Jam vieninteliam užteko drąsos ir ryžto žengti į nepažįstamą aplinką“, – kolegą gyrė prodiuseris ir filmo „Žmogus pakeitęs viską“ žvaigždė.

Pats Ch.Tatumas tvirtino sutikęs vaidinti filme „Nevykėliai po priedanga“ perskaitęs tik 50 scenarijaus puslapių. „Gavau tik 50 puslapių, tad neturėjau pasirinkimo. Jonah paklausė, ar sutiksiu pamatęs tik tiek. Nežinojau, ką sakyti, bet norėjau būti jo plano dalimi, tad to pakako“, – sakė aktorius.

Nors „Nevykėliai po priedanga“ dar nepasiekė kino teatrų, J.Hillas jau viešai paskelbė, kad planuojama kurti filmo tęsinį. „Šiuo metu kuriame scenarijų naujam filmui, kino studija davė leidimą“, – džiaugėsi jis.

Šmaikštūs, juokingi ir labai besistengiantys pagauti nusikaltėlius policininkai Dženkas ir Šmidtas iš komedijos „Nevykėliai po priedanga“ Lietuvos kino teatrus pasieks kovo 16-ąją.

Filmo „Nevykėliai po priedanga“ anonsas:

VIDEO: 21 JUMP STREET - Official Red Band Trailer - In Theaters 3/16/12!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau