Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 22, 21:06

Jubiliejinis „Kino pavasaris“ kitąmet žada ankstyvą atšilimą (nuotraukos)

Festivalio „Kino pavasaris“ draugai, partneriai ir bičiuliai antradienio vakarą galėjo užuosti būsimo jubiliejinio festivalio kvapą ir išvysti kai kuriuos jau tikrai į Lietuvą atvažiuosiančių filmų anonsus.
Rolandas Kvietkauskas
Žadama, kad kitais metais „Kino pavasaris“ prasidės su tikruoju pavasariu. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Kitais metais „Kino pavasaris“ prasidės kartu su tikruoju pavasariu, – lyg užkietėjusi sinoptikė prognozavo festivalio direktorė Vida Ramaškienė. – Kino salėse bus gaivu, tačiau didžiuosiuose ekranuose bus tikrai karšta.“

Programos sudarytoja Greta Akcijonaitė, paskutinius mėnesius besilaukianti pirmagimio, tryško entuziazmu ir žadėjo, kad žiūrovai išvys labiausiai šiais metais pasaulio kino visuomenę sudominusius filmus tradicinėse festivalio programose.

Šiais metais antrą kartą „Kino pavasaris“ turės ir konkursinę programą, kurioje, kaip išdavė organizatoriai, pirmą kartą žada varžytis ir lietuviškas filmas.

„Todėl tarp žiuri narių nebebus jokių lietuvių – tik užsieniečiai, kad viskas būtų skaidru“, – aiškino G.Akcijonaitė.

„Kino pavasario“ konkursinės programos apdovanojimų ceremoniją numatoma transliuoti per nacionalinę televiziją. Be to, organizatoriai žadėjo ir daug papildomų renginių, vyksiančių festivalio metu. Todėl žiūrovams tikrai yra ko laukti...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą