Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 26d. 18:00

Julia Roberts: esu pamišusi dėl režisieriaus Tarsemo Singho

Filmas „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ Incognito Films nuotr.)
"Incognito Films" / Filmas „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ Incognito Films nuotr.)

Aktorė Julia Roberts džiūgauja dėl darbo su režisieriumi Tarsemu Singhu ir tikina, kad dirbti su juo vienoje filmavimo aikštelėje buvusi viena didžiausių profesinių jos svajonių.

Artistė vaidina naujausioje indų kilmės vizionieriaus Tarsemo Singho juostoje „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“. Visai šeimai skirtoje komedijoje J.Roberts įkūnija godžią piktąją karalienę.

Viename interviu paklausta, kas paskatino ją imtis vaidmens šiame filme, aktorė prisipažino, kad tai seniai išsvajota galimybė dirbti kartu su T. Singhu: „Viskas tik dėl T. Singho. Esu tiesiog pamišusi dėl šio vyruko, sulaukusi pasiūlymo, priėmiau jį ilgai net nesvarsčiusi.“

Filmo režisierius T. Singhas garsėja ypatingu dėmesiu vaizdiniam filmo gardumui, tad kiekvienas kadras jo juostose šlifuojamas iki tobulybės. Išradingumu režisierius nustebins ir filme „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ – įspūdingi rūmai, prašmatnios puotos, kvapą gniaužiančios suknelės (naujausias „Oskaro“ laureatės Eiko Ishiokos darbas) bei lietuviškas dubliavimas vilios ir suaugusius žiūrovus, trokštančius grįžti į sapnus bei svajones, ir prisiminti nostalgiškos vaikystės iliuzijas.

„Tarsemas yra toks nepamirštamas, o jo darbo metodai labai originalūs ir įspūdingi. Kai jis mane pakvietė susitikti, pirmiausia tenorėjau su juo papietauti, – pasakoja J. Roberts. – Man net nelabai rūpėjo, apie ką kalbėsimės, bet jis iškart užmetė tinklą ir neturėjau šansų ištrūkti.“

Viena laukiamiausių 2012-ųjų metų kino premjerų „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau balandžio 13 d.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės