Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 20d. 13:19

Juokingiausios Nicolo Cage'o akimirkos kine

Nicolas Cage'as
Kadras iš filmo / Nicolas Cage'as

„Oskaro“ laureatas Nicolas Cage'as – charizmatiškas, ryškus ir dėmesį prikaustantis aktorius, kruopščiai besirenkantis ir tokius pačius nepamirštamus vaidmenis bei filmus. Daugelis jo įkūnijamų personažų – ne mažiau charakteringi už paties aktoriaus asmenybę, todėl NCage'as itin mylimas humoro jausmą turinčių internautų.

Šie sudarinėja ne tik įspūdingiausių N. Cage'o įvaizdžio pasikeitimų, bet ir, pavyzdžiui, juokingiausių scenų, kuriose jis vaidina dešimtukus.

VIDEO: Top 10 Funniest Nicolas Cage Moments (intentional or not)

Arba įspūdingiausių jo citatų.

Šiuo metu N. Cage'ą galima pamatyti ir Lietuvos kino teatruose rodomame įtempto siužeto trileryje „Pagrobimas“. Pasaulinė filmo premjera įvyko tik prieš savaitę, tad scenos iš šios juostos dar neįtrauktos į N. Cage'o garbei sudarinėjamus dešimtukus, tačiau neabejojama, kad netrukus ir tai atsitiks.

Trileryje „Pagrobimas“ į gabaus bankų plėšiko kailį įsikūnijęs N. Cage'as leidžiasi į mįslingai dingusio brangiausio jam žmogaus paieškas.
 
Filmą sukūrė patyręs trilerių režisūros asas Simonas Westas, įtampos kurstymo meistriškumą gludinęs tokiose juostose kaip „Mechanikas“, „Kalinių lėktuvas“, „Nesunaikinami 2“, „Kapų plėšikė Lara Kroft“, todėl scenos iš „Pagrobimo“ jau gali pretenduoti į labiausiai įtampą kurstančių scenų sąrašus.

VIDEO: Stolen: "Vincent Returns" Clip

Temos: 1 Nicolas Cage'as

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas